www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Umetnost ljubljenja
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obožavam se ljubiti sa njim..i sve to dođe spontano bez ikakvih pravila...ako nekoga voliš ne možeš a da ne uživaš u tome kada te ta osoba ljubi


_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas kao sto rece kissy .. poljubac dodje onako .. spontano .. kad se najmanje nadas ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 07, 2008 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lijepo je sve ovo napisano ali definitivno najbolji je onaj dio opisan u Koraku 8, to je za mene predobar osjecaj, nesto najljepse!!!
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo coco_bill u potponusti se slazem sa ovim sto si napisao i verujte da se posle prvog poljupca moze znati da li ce biti i drugog ili ne Wink

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema tu neke nauke..To sve dođe spontano.Moram reći pre nego što sam probala kako izgleda prvi poljubac potajno sam tražila u novinama textove gde piše kako se treba ljuubiti..I strašno sam se bojala da nešto ne ispadne kako treba,da se ne izblamiram..Ali kada se to desilo(iako nije bilo baš lepo iskustvo) videla sam da mi one novine nisu bile potrebne i da sve dolazi spontano..
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je to pročitati i nije na odmet znati... Wink Ja, lično, volim da se igram usnama i jaako volim da se ljubim... Razz Embarassed Ali, bez ikakvih pisanih pravila... Volim da to radim na svoj način, onako kako osetim u trenutku, onako kako želim... tada uživam, ne razmišljam... Smile

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ljubljene u vezi iznimno važno, zato šta se obožavan ljubit.
Ukooliko mi ne odgovara način ljubljenja te osobe- auf wiedersehen.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
milka cokolada
***тиха вода***
<b>***тиха вода***</b>



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2008
Poruke: 1239
Mesto: С р б и ј а, бре!!!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JooooooooooooooooooooooJ, sad mi se ljubu, ljubi, ljubi, a moj svrca nije tu!!!!UH!

_________________
НИЈЕ БИТНО КАКО ИЗГЛЕДАШ.БИТНО ЈЕ ОНО ШТО ГОВОРИШ!
Бити ИСТА
...ПОСЕБНА
...СЛОБОДНА
бити само СВОЈА!!!

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
E ja se ne slazem. Pa ja kad bih o svemu ovome razmisljao, tu poljupca ne bi ni bilo. Very Happy
Ja ne razmisljam o svim tim glupostima, niti sta se njoj svidja, sta bi ona volela, itd. Mislim samo o tome kako su joj usne meke, koza nezna, da zelim da je osetim celu, od glave do pete. uopste se ne opterecujem mislima tipa gde mi je jezik, ili da li sad da joj grickam usnu ili da sacekam malo. Jednostavno radim ono sto zelim i sto mi prija.



eheheh.
Otkinula sam se od smeha kad sam videla posle nekoliko njih:
slaem se.
slazem se.
e bas tako.



njegovo:e ja se ne slazem.



hehehe.


i ja se slazem sa jerotijem,ali i sa onim napisanim jer je dobro napisano i ne treba da znaci da moras da mislis na sve to,samo su dati primeri.
Very Happy

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Umetnost ljubljenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon