www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zastava 101 ili Zastava 128
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 9:29 am    Naslov poruke: Zastava 101 ili Zastava 128 Na vrh strane Na dno strane

Kazu da postoji razlika izmedju Zastave 101 i Zastave 128 , tj da je 101 bolja od 128 ?

Da li je to tacno , da li ima osnova u tim pricama ?



_________________
POZDRAV SLV
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmm, znam da su ljudi u svoje vreme radije kupovali Z101.
Prichalo se stvarno da je bolja. Medjutim, montirani su na istoj traci, po mojim saznanjima, tako da ne bi trebalo da bude nikakve razlike. Smatram da je to zabluda.
Jer Z128 je potomak FIAT 128, a Z101 je kao "nashe", pa zato.
A mozhda se neko i javi ko je radio u KG, pa da pojasni on/ona.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
SLV
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 464

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala na odgovoru

Meni licno Z-128 deluje kompaknije napravljena od Z -101 , bar sto se tice farova i svetala pozadi

Sto se tice motora sigurno je isto , a cini mi se da je i prostor unutar vozila isti sto se tice komoditeta

Mada Z- 101 se i dalje proizvodi a Z-128 vise ne , ne znam zbog cega

_________________
POZDRAV SLV
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam 128 do 99 kada je otac odlucio da kupi floridu 1.3.
128 je bila sjajna, retko ali bas bas retko se kvarila, a i kada se pokvari to je bio sitan kvar.
Na Floridi do sada nema dela koji nije zamenjen.
O 128 mislim sve najbolje.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja isto više volim 128, ali najiskrenije, imali smo jednu crvenu do 2001, a baš je bila i neko godište starije i sjajno je zvučala.još ju je moj brat i ,,prerađivao,, dodavao joj sve i svašta! ja sam je baš voljela!
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 25, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I po meni 128 je mnogo bolja....evo moj strikan je voza vec godinama po najvecim krsevima kuda jos samo lada niv aprolazi pa je i dalje ziva...po meni je definitivno 128 bolja Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 01, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zasto je bolja 128 od 101 kad je sve isto osim zadnjeg dela nista drugo isti motor isti enterijer sve isto Rolling Eyes

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
MAGICMASTER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Ned Mar 02, 2008 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ticmaopel je napisao/la sledeće:
A zasto je bolja 128 od 101 kad je sve isto osim zadnjeg dela nista drugo isti motor isti enterijer sve isto Rolling Eyes


Ko kaze da je sve isto... Po meni, i po mnogim strucanjacima za dinamuku motornih vozila Zastava 101 je jedan od vrhunskih automobila za to doba... Po svim karakteristikama... A ima i bolju aerodinamicnost, stabilnost, vesanje... I Zastava 101 je u doba kda je izasla bila najbolji automobil za modifikovanje tj. pravljenja od nje neog trkackog automobila... Pa i ne cudi sto je jedne godine bila i automobil godine...
 
Pazman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 04 Mar 2008
Poruke: 81
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 29, 2008 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo 101 New Evil
 
celzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Vladimirci/Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas da su isti.... Po meni bolja je 128.... ali to su skoro isti auti.... Ne znam samo da li je onaj gepek pozadi italijanski izum ili smo to mi nesto budzili....

_________________
Justcan'tstoptrucking







 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fiat 128 je identican Zastavi 128 - enterijer, exterijer i sve ostalo. Ko ne veruje nek pogleda slike ispod:

Pogled spreda:


od pozadi Very Happy


Zastava 101 je pokusaj da se na bazi Fiata 128 naprawi domace vozilo koje je licencirano pod imenom Zastava. Dakle sem sto su mu promenili malo karoseriju (peta vrata umesto gepeka) ostalo bi moralo biti isto i jeste isto. Cak i samo bachen pogled na motorni prostor vam to daje do znanja.
 
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:24 pm    Naslov poruke: ma isto Na vrh strane Na dno strane

zastava 101 truli pozadi pre a 128 napred tako kad pogledas isto mu dodje
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> Zastava 101 ili Zastava 128 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon