www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

romantican vikend - Gde?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 03, 2008 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajmo ovako, nebitno gde, nebitno kada... samo kada ste vas dvoje tu... Ali ako treba da se odlucim gde, onda St. Moritz... Sneg, kamin, svece, on i ja...


_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih otisla na more,ali nasla bih smestaj skroz odvojen od tog mesta,npr. neka kucica gde se vidi samo more...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 3:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Molila bih clanove da PROCITAJU prvi post, a ne da pisu radi reda, tema je otvorena s namerom da se upisuju mesta za romantican vikend u Srbiji, ne imaginarna mesta, ne inostranstvo!!!!!

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 7:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Soko Banja Very Happy
Zaista važi ono "odeš star dođeš mlad", ima puno romantičnih mesta za šetanje, ima mesta za provod i cene su pristupačne.

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a i Vrnjacka banja nije za bacanje, kad vec pomenuste banje Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhhh ja se izvinjavam! Onda definitivno Hotel CLub Admiral u Beogradu... Def jedan od najlepsih hotela Srbije a romatnika u Beogradu zna se Wink

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za romantiku je dovoljno dvoje, bilo gde i bilo kada, ali ajd', rešili smo da razvijamo turizam...ovog puta, recimo, seoski. Very Happy
Oduvek sam volela brvnare..priroda, sneg, pucketanje vatre, ispijanje kafice u zagrljaju voljene osobe...i Merlin, naravno (bez njega nigde Mr. Green ). Ako ste i vi za ovakvu varijantu, onda pravac Ranč V8. Razz

Ranch V8 se nalazi 60 km južno od Beograda, na najlepšem delu planine Kosmaj koji je nedavno proglašen predelom sa izuzetnim prirodnim odlikama. Prirodan ambijent ovog imanja na 400m nadmorske visine ispunjen višedecenijskim stablima jela i breza upotpunjuje cerova šuma koja dominira vrhom ove pitome planine, pa Kosmaj potpuno opravdano nosi epitet vazdušne banje. U ovaj potpuni mir se iz Beograda stiže za samo 45 min.
Brvnare su vrlo konforno i ekskluzivno opremljeni apartmani sa spavaćom sobom na spratu i kupatilom, čajnom kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom u prizemlju. Oduševiće vas prijatan miris drveta, enterijer koji odiše toplinom i udobnošću, a dodatni komoditet pruža mogućnost da se kupate planinskom kišnicom, a pijete izvorsku vodu.




P.S. Još samo zima da nam dođe. Mr. Green

_________________
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ima jedno selo u Sumadiji ne znam tacno gdje,potpuno ocuvao od savremenih stvari. Nema televizora,telefona voda se uzima iz bunara sprema se hrana na starinski nacin,miir opustencija,dusu dalo da pobjegnes sa nekim daleko!

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar je bitno gde? samo da se ode negde u dvoje Embarassed Embarassed

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je, clan je trazio lokaciju Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Romanticni vikend mi je bio u Bezdanu na jednoj cardi! Verovatno cete da mislite ufff bas ti je romanticno u ... ali...
Meni je bio poseban, prvenstveno zbog osobe koja me je tamo odvela a pod drugo bilo je na samom Dunavu... Mogla bih do sutra da vam opsiujem taj dan ali necu... Ne zelim da vas zamaram sa tim tako da cu sve te slike premotavati u svojoj glavi jos dugo, dugo...

A, gde bih volela jos da odem... To je Vrnjacka Banja, bila sam tamo ali davno sa sestrom i zelja mi je da odem sa nekim posebnim Embarassed

_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
ReaderNo1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2017
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2017 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav Smile Tražim neke predloge, jer bih rado malo pobegla sa dečkom za vikend van Beograda, ali vidim da ih nema mnogo... Ova Sokobanja nije loša ideja, bila sam tamo jednom na sat dva, baš fino i prijatno mestašce Smile razmisliću o tome ozbiljno.



[Edit by škorpijica: Svaka poruka čija je svrha isključivo reklama komercijalnih sadržaja, drugih foruma, drugih sajtova krši Pravilnik i biće cenzurisana.]

_________________
So many books, so little time!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> romantican vikend - Gde? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon