www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bubuljice na ledjima
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 5:11 pm    Naslov poruke: Bubuljice na ledjima Na vrh strane Na dno strane

Joj nedavno sam primetila da imam 2,3 bas velike,gadne,gnojave.
Sta da radim?
Bubuljice obicno susim pastom za zube,da li da probam i ove na ledjima isto tako?
Da li neko ima bubuljice na ledjima od vas?
Kako ste se izborili,ili kako se borite sa njima?



_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imao veoma dugo problem sa bubuljicama na ledjima,bar jedno 3 godine ako ne i vise...to te hvata i moze da bude mnogo gore od 2-3 bubuljice zbog puberteta...hormoni rade 300na sat.Ako imas 2-3 bubuljice,ne vidim frku,proci ce one brzo,ali ako ih imas vise i sve ti se vise pojavljuju,ja mogu da ti kazem moje iskustvo.Prvih pola godine,godinu,sam bukvalno cekao da prodju same,kao proci ce me pubertet,ali nije bilo tako.Onda sam otiso kod dermatologa on mi dao neku kremu,tri meseca sam mazao,nikakav napedak nisam imao.Onda sam prestao jer sam video da dzabe mazem.E,a moj drug sa mora je u to vreme isto krenuo da stavlja jer je on imao problem cak mozda i veci nego ja i njemu se posle godinu dana mazanja povuklo skoro sve.E sad,ja mislim da se to prirodno povuklo,da te kreme skoro nista nisu pomogle.Meni su prosle odjednom same od sebe.Pre sam na plazu nosio peskir oko ledja koliko sam ih imao.A imam i primer kad je drugarica otisla kod privatnika,krenuo joj taj problem sa ledjima i njoj se posle te neke kreme povuklo sve za nedelju dana....sve zavisi od tipa koze.....i najgore je ako ih cackas...samo ces da namestis goru situaciju...pusti ih,ne diraj,brze ce da se povuku i manje ce da se sire...

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj to je jako gadno kad imas bubuljica na ledjima,a pogotovo devojke.
Nikad ja nisam imala ni jednu bubuljicu na ledjima,koza mi nije podlozna bubuljicama mada ih uglavnom imam samo na licu i to u takozvanoj T zoni,mada nije to nista strasno.
E ovog leta sam dobila kod vrata naledjima,neke dve bas gnojave odvratne a ispod,duz kicmenog stuba imam neke sve sitne koje se uopste ni ne vide,vec se samo osete na dodir.
Mama kaze da je od vrucine...i ja mislim isto.
Nisam ih ni dirala niti planiram,stavicu pasti za zube,to mi uvek pomogne,uvek mi isusi bubuljicu,prespavam s tim i to je to.
Malo pece,ali deluje. Wink
A pocele su i da mi izlaze izmedju grudi i po dekolteu,i na moru kad sam bila,osusile su se skroz,kao i one na licu...
I kad sam se vratila kuci,u ovu zagadjenu sredinu punu gasova i gluposti sto se motaju po vazduhu,opet su mi iskocile te po dekolteu,i to je bila bas jedna ogromna,znaci takvu bubuljicu ne pamtim kad sam videla,uzasno me je bolela,ali zahvaljujuci pasti za zube,prosla je...

Ne znam,ostavicu tako da stoji,pa ako mi jos pocnu izlaziti ici cu kod dermatologa da vidim sta je...
Sto vidim iz tvog primera a i iz primera tvojih drugara i drugarica,sve je to do koze,tj. do toga ko kakvu kozu ima...
Hvala u svakom slucaju.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 06, 2008 2:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda ti ovo pomogne Very Happy : redovan piling, maska (npr. Freeman sa glinom i avokadom) i izbegavaj da nosiš sintetiku, bar što se tiče stvari koje su u direktnom dodiru sa kožom na leđima.

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 07, 2008 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala,to sam i mislila da probam Wink

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
beyondmyself
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2007
Poruke: 46

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glina shenemil kao maska svako vece u tankom sloju na ociscenu i mokru kozu. tako sam supruga oslobodila napasti Mr. Green

_________________
Blago onom ko rano poludi,zivot mu prodje u radosti i veselju Smile
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prebrisi ih alkoholom

_________________
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2011 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

alhoholom nikako na bubuljice... Twisted Evil
najbolje resenje je otici kod dermatologa,inace i sam sam imao problema sa bubuljicama i otisao sam kod dermatologa i to mi je pomoglo,mada moraju dosta da se lece... dug je period...
ove sve preparate sa televizije su dzabe bacanje para,znaci moj savet ti je dermatolog
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2011 4:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
Mama kaze da je od vrucine...i ja mislim isto.
i na moru kad sam bila,osusile su se skroz,kao i one na licu...
I kad sam se vratila kuci,u ovu zagadjenu sredinu punu gasova i gluposti sto se motaju po vazduhu,opet su mi iskocile


I naravno ishrana deluje na njih, narocito cokolada Very Happy

Na moru, cistiji vazduh, slana voda, minerali...

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Bubuljice na ledjima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon