www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Celine Dion - smor ili super
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
radomir76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Maj 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 13, 2008 10:49 pm    Naslov poruke: celine dion Na vrh strane Na dno strane

Prvo da razjasnimo nesto jedno je ne slusati tu vrstu muzike ali cega sam se ovde nacitao tipa ne znam ni jednu njenu pesmu to je takva glupost isto kao i reci ne znam da gledam u sat!Da pocnem,CELINE DION je najprodavaniji zenski izvodjac svih vremena sa preko 200 miliona CDova i nebrojano mnogo hitova kao sto su:The Power of love,Its all coming back to me now,To love you more,Im your angel with R.Kelly,A new day, I drove all night,Im alive,Because you loved me i naravno najpoznatija My heart will go on i posledji singl za koji je snimljen spot sa trenutno aktuelne svetske turneje koja obara sve rekorde posecenosti od Japana do Australije pa do Evrope gde se trenutno nalazi, Eyes on me!Glas na kojem bi joj i bogovi pozavideli ne uci se nego se radja jer da nije tako i ja bi naucio da pevam kao Pavaroti.Celine Dion je sve samo ne smor a u prilog tome govori i nedavno zavrseni petogodisnji spetakl u Caesars Palace,naime to je show koji je promenio istoriju Las Vegasa.Spektakl pod nazivom A New Day live in Las Vegas koji je kreirao svetski poznat Dragone ostavio je bez daha celu svetsku muzicku scenu to je show gde Celine za svaku pesmu od ukupno 18 ima drugaciju i binu i scenografiju od koje zastaje dah,to ne kazem samo ja vec svi koji su odgledali ovaj koncert gde Celine dolazi do izrazaja kao kompletan zabavljac da nije tako ne bi se izvodio 5 puta nedeljno od marta 2003 pa do decembra 2007 i to u gradu gde su najveci spektakli na svetu.I upravo u tako jakoj konkurenciji A New Day je 5 godina za redom bio proglasavan najboljim show u Las Vegasu.DVD sa ovog koncerta preti da postane najprodavaniji muzicki dvd ikada jer je sano za 4 meseca prodan u preko 2 miliona primeraka!Jedno je voleti ili ne voleti ali za takvu Superzvezdu reci da je smor i ne da nije lepa vec je prelepa morate biti 100% ludi!Toliko od mene a ja odo da je i slusam i gledam ponovo i ponovo jer sutra je ipak A New Day!


_________________
radomir76
 
radomir76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Maj 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 15, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celine kakvu niste videli

_________________
radomir76
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 08, 2008 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celine Dion mi je sasvim OK,ali sigurno nije pevacica koju mozes da slusas non-stop.
Ono...nekad kad pozelis malo da se opustis...onda je dusu dala! Laughing

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
radomir76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Maj 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SLIKE S NAJBOLJEG SPEKTAKLA NA SVETU!

_________________
radomir76
 
radomir76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Maj 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

celine

_________________
radomir76
 
radomir76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 13 Maj 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Celine

_________________
radomir76
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad je nisam volela slušati niti ću..Mislim,Celine ima izuzetne glasovne kvalitete sve to stoji..ali meni se ne sviđaju njene pesme..
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 4:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto se mene tice .. pevacica je sasvim normalna i ima veoma lep glas barem po mom misljenju ..

njena pesma je napravila Titanik onim sto je i bio a to je super film

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
dejan.miric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 14 Avg 2008
Poruke: 2
Mesto: Bronwich

uk.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 2:28 pm    Naslov poruke: celine Na vrh strane Na dno strane

ona je meni super ali sta ja znam savko ima svoje misljenje

_________________
i love football
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Celine Dion - smor ili super Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon