www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tutorial za Photoshop
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
aksiomoer
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 06 Feb 2006
Poruke: 31
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 12:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzmi i radi nesto, pa ces sam da provali, najbolje te muka nauci Smile)


_________________
Samo opusteno...
 
PeraPetrovic123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 22, 2008 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bas hitno kao sto je pokretac teme trazio ali ako nekome treba photoshop tutorial za logo http://www.tutorialo.com/photoshop/logo-text-tutorial/ ili upravljanje text efektima http://www.tutorialo.com/tag/photoshop-text-effects/ .

pozz
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

maric1 je napisao/la sledeće:
jel iam na srpskom nekih linkoa


www.tutorijali.org

P.S. ako neko nesto ne zna,nemojte ga zaje*avati nego pokusajte pomoci,a ako ne znate pomoci bolje cutite i pustite druge da pomognu.Hvala.

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 02, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene zanima kako se rade glitter sličice tipa ova:



Ja bi npr. htjela napravit neku tropsku sličicu tako da se nebo svjetluca ili more možda al ne znam kako.Vidjela sam neke tutorijale za PS al nije to to.

_________________
 
Libellula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 12:10 am    Naslov poruke: Re: Tutorial za Photoshop Na vrh strane Na dno strane

Masterix je napisao/la sledeće:
Zna li neko gde ima tutorial za Photoshop (po mogucnosti CS)
potrebni odgovori hitno


vidim da je pitanje zastarelo, ali mozda odgovor bude koristan jos nekom,
dakle, sajt je meni davno preporucen kao odlican sa tutorijalima PS na nasem jeziku:


edit by skorpijica: linkovanje ka drugim forumima zabranjeno Wink
 
Libellula
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ooooops Embarassed Embarassed Embarassed moje izvinjenje, nije mi palo na um da spamujem, vidjela sam vec i gore nekoliko linkova,
nisam obratila paznju da je ovo zapravo forum... a da su gore samo sajtovi...
Pravilnik....sorry...
a ako kazem naziv sajta da li je to ok?
pa neka sam trazi na google...
ne vidim konkurenciju, radi se o dva posve razlicita mjesta... Smile

imam rjesenje i za poslednje pitanje od poison, al sad ne znam smem li... Embarassed Confused
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa maltene swi sajtowi sa tutorialima imaju forume, sad vec ni ja ne kontam shta je prob :S
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^problem je sto se ne radi o sajtu sa tutorijalima vec o forumu slicnom nasem koji samo ima temu o svemu ovome Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Tutorial za Photoshop Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon