www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prsten
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim prstenje Wink

Volim nakit uopšte i rado ga nosim Very Happy


 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo zlato...kamen može a i ne mora....ali da je sitan...ne volim grumenje Mr. Green

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ex_deda je napisao/la sledeće:
nije vazno, platina je isto zlato belo a skuplje od chistog zlata.

Ovaj prsten pripremam za poklon za buduc'u devojchicu, shta mislite?



Ijooooj kako je divan!
Plavo!
Plavo je ljubav.
Mislim da ce biti jako srecna.
Da se javis da nam ispricas reakciju,OBAVEZNO

Nosim samo jedan prsten koji sam dobila od bivseg i jako mi je drag jer ga je nosila njegova baba-njoj ga je dao njen muz,tj. deda mog decka pa ga je ona dala muzu svoje cerke tj. mami mog decka pa je onda ona taj prsten dala mom decku koji ga je poklonio meni.
Nismo vise zajedno i nece me ozeniti ali jos uvek ga nosim.
Mali,tanak,zlatan ali prelep.
A mrzim zlato Smile
Ne nosim bas nesto prstenje jer ga ni ne kupujem,ne znam sto.
Ne setim se ja bre toga ljudi.


E!
Planiram da uskoro kupim prsten od mesecevog kamena i jako sam ispunjena zbog toga.
Smile

Check this:

Mesečev kamen
za pravu ljubav

Mesečevom kamenu se pridaju mnoge mistične i magične osobine. U nekoliko kultura smatran je za sveti i magični kamen. U Indiji ga još i zovu kamen sna, jer je navodno donosio slatke i lepe snove. U arapskim zemljama žene su ga često nosile ušivenog u svoju odeću, jer se tamo ceni kao simbol plodnosti.

Ovaj kamen je mlečne boje sa nežnim ružičastim ili žutim sjajem. Njegova karakteristična osobina je magična igra svetlosti. Svoje ime duguje misterioznom sjaju koji se javlja kad god se kamen pomeri. Nekad su ljudi u ovom fenomenu videli faze mesečevih mena i njegovo ime potiče od toga. Smatralo se da se mala bela tačka javlja na kamenu u vreme mladog meseca i da se pomera ka njegovom centru, postajući sve veća dok konačno ne poprimi oblik punog meseca. Stari Rimljani su verovali da je ovaj kamen i nastao od mesečeve svetlosti.

Pre oko 100 godina, u vreme Art nuovoa, bio je izuzetno popularan. Tada su njime ukrašavani brojni komadi nakita, koji se danas mogu naći u muzejima ili privatnim kolekcijama.

Nežni sjaj ovog kamena podržava emotivne i sanjarske tendencije neke osobe. Zato je idealan za ljubavnike, jer kažu da izaziva osećanja nežnosti i štiti pravu ljubav. Ljubavnici su ga stavljali u usta za vreme punog meseca, kako bi videli svoju budućnost. U istočnim kulturama su verovali da će on doneti novu ljubav u nečiji život. Ljubavnici su posle svađe stavljali ovaj kamen na srce i razmenjivali ga, kako bi se ponovo pomirili.

Nošenje mesečevog kamena navodno poboljšava intuiciju i osetljivost prema drugima. On iz svog nosioca na površinu izvlači njegove prirodne osobine, bez obzira na to da li su pozitivne ili negativne. Kažu da ublažava stres, nervozu, poremećaj hormona ili menstrualnog ciklusa, daje emotivnu ravnotežu. Svog nosioca čini fleskibilnijim i navodi ga da se prepusti životu. Svima, naročito vodenim znacima, pomaže da se pomire sa nežnijom, ženskom stranom u sebi.

Mesečev kamen pomaže da se emocije stave pod kontrolu uma, ne da se potiskuju ili potpuno otvoreno ispoljavaju. Zato je odličan kamen za lekare, sestre i druge medicinske radnike, koji moraju da ostanu prisebni u izuzetno emotivnim situacijama. Sličnu primenu ima i kod direktora, koje uči da ne moraju da isključe emocionalnu stranu posla da bi bili uspešni.

Mesečev kamen daje sreću, nadu, sposobnost majčinske ljubavi, duhovni uvid, lak porođaj, bezbedno putovanje po vodi, nove početke i navikavanje na promene, podršku, ohrabrenje. Nošen je kao amajlija da zaštiti svog nosioca od epilepsije. Zbog svoje veze sa prirodnim fenomenom zemljoradnici treba da ga nose sobom, da bi imali dobar prinos, a za dobar rod voća, na grane voćki nekad je kačeno ovo kamenje.







jedina slika koju sam nasla.
Onaj koji sam ja nasla je mnogo veci i mnogo lepsi.
Slikacu ga pa cete videti.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Ovo nije normalno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja volim da nosim prstenje i to uglavnom meni poklone dragix osoba nije bitno... Zlato,srebro,bizuterija..... Samo da je prsten Ali dosta prstena sam izgubila... New Evil Sada nosim zavisi od stajlinga pa koji se uklapa....

_________________
Woleti je lepo,voleti je lako,ali voleti ko ja nemoze svako.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Prsten Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon