www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najpopularniji Mp3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
jovica888
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2007
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 4:49 am    Naslov poruke: Najpopularniji Mp3 Na vrh strane Na dno strane

Moj predlog je da uvedete u Download Mp3 sekciju nesto kao "najpopularnije pesme" ili pesme koje su korisnici ovog foruma najvise skidali. Imam kafic i poneka ne znam sta da skinem sa ovog sajta jer ne slusam toliko mnogo domacu muziku. Ili npr da napravite neku top listu folk muzike ili da je preuzmete sa nekog sajta. Ja poznajem PHP i HTML i mislim da ovo nije tesko da se odradi.

To je moj predlog i moja zamisao. Ne mora da bude sprovedena u delo.

Hvala


 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas na portalu deo-poslednji download

mozda nije isto ali trebalo bi da pomogne jer oznacava pesme koje su trenutno popularne kod ljudi pa ih skidaju, nebitno da li su nove ili stare

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 22, 2008 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobra ideja. Wink
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se slazem sa ovom idejom, jeste da ima kolko je puta koja pesma skinuta ali bolje bi bilo da to stavite negde da moze da bude lako pregledno, da ne mora da se ulazi od foldera do foldera i da se gleda kolko je sta puta skinuto, a i predlozio bih da bude nesto kao da se to menja na neki odredjeni period, mislim tacno da se neka pesma ne zadrzi godinu dana na prvom mestu ako je neki hit, nego da se ide u korak sa vremenom jer ne moze neki nov hit da parira broju skinutih puta nekom starom cecinom hitu ili slicno... Wink

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
jovica888
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Mar 2007
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 27, 2008 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
imas na portalu deo-poslednji download

mozda nije isto ali trebalo bi da pomogne jer oznacava pesme koje su trenutno popularne kod ljudi pa ih skidaju, nebitno da li su nove ili stare


Evo malopre je neko skinuo Colonia - 1001 noc

Mislim da je ova pesma nije toliko popularna



Zelim da ispravim svoj predlog. Bolje je da namestite nesto kao "Najskidanije pesme u proteklih 7 dana ili dve nedelje" ili tako nesto, jer ako bi naisla neka pesma koju bi ljudi npr skinuli 20000 puta onda bi ta pesma mozda i za 10 godina i dalje stojala na toj listi. Zar ne?
 
gakster
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Sep 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolje bi bilo da se napravi lista svih pesama koje uopste ima na sajtu,ali da se na nekih nedelju,dve dana update-uje,a trenutno koliko sam ja video najskidanija je extaza od ane nikolic...[B][size=18] [/size]
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 06, 2009 7:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto reče dobra ideja jer ovako može da stoji taj download ko zna od kada ovde kao što kaže jovica888 Wink

p.s. malo je zastarela ova tema Very Happy

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
ZYPO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2008
Poruke: 1
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 19, 2010 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slažem s idejom,ali mislim da bi bilo najbolje da bude top lista pjesama koje su najviše skidane proteklih 15 ili 20 dana

_________________
ivan
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 19, 2010 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ to vec imamo...ne bas u zadnjih 15 - 20 dana, ali imamo to na portalu Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Najpopularniji Mp3 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon