www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Majice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 6:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovaj sajt ipak ima previse clanova i to aktivnih a isto tako nikad se ne zna koji clan moze da dodje i da postane veoma aktivan .. npr. Jeja .. ona je dosla pre samo par meseci a vec je veoma aktivna dok postoje neki clanovi koji su po broju poruka u vrhu ali vise nisu medju nama .. ja bih recimo ako ikoga postavim od likova .. postavio bih Duleta i Neshu posto su to ipak ljudi koji su osnovali ovaj sajt i koji su uz njega od samog pocetka .. no ... to je samo predlog .. ne slazem se sto se tice likova .. ali se slazem sto se tice natpisa na ledjima Wink


_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nisam ni za kakve likove... Treba se napraviti neka slicica, neki logo koji mozda i nje trenutno na sajtu ali sto ne znaci da moze da se doda/ubaci negde.

Iak mislim da slika na majici i kako sta izgledati, da nam to nije nikakav, cak naprotiv, to je najmanji problem. Problem je taj da treba da se nadje negde gde ce se izraditi majice koje su iole kvalitetne a da ne kostaju po 20€ i vise, vec da moze da se plati to.
Sto opet mozda i nije problem kao sto sam vec rekao, vec je problem slanje majica u inostranstvo. Carinski troskovi ce podici cenu majicama prilicno u vis....

TO je to sto trebamo smisliti/pogledati/organizovati, sve ostalo je najmanji problem....

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dule .. sto se tice carine i toga .. oni koji hoce da kupe majicu, nece gledati na carinu jer znaju da je to sastavni deo cene .. tako da .. ne vidim zasto bih to bio problem.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Nisi shvatio. Internet možeš gledati tako što ćeš se uživeti u sve to, a i možeš gledati kao vid zabave, opuštanja. Zašto da shvatam lično bilo čiji komentar od osobe koju ne poznajem lično? Nadam se da si shvatio.



a zasto se onda upinjes da objasnjavas svaki svoj post koji mi analiziramo?


svasta....

isto tako, Mayche, ne mogu da verujem, ako se ti stidis ovog sajta, i sebe na njemu, sta trazis uopste ovde?

izvinjavam se ali moram da reagujem

i ako se desi da se te majice ikako , ikada budu prodavale, ja cu biti medju prvima koja ce kupiti i sa velikim PONOSOM cu je nositi usred Beograda


e, tako, da se zna

Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta fali majicama bre?

Ako mogu da nosim majicu JSO-a mogu da nosim i majicu domaceg de. Kad mi za ono niko nista ne kaze - zasto bih se cimao da cu izazvati bilo kakvu reakciju ako nosim majicu sa logom sajta koji redowno posecujem shto je daleko od bilo cega loseg?
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Boky je u pravu, ali ipak bih voleo da znam (razumem) kakve veze ima privatni zivot sa majicom na kojoj pise www.domaci.de i jos neka slicica? Rolling Eyes

Pored toga, niko nece biti prisiljen da nosi te majice ili dukseve ili da pije kafu iz nasih solja, tako da, ako uvedemo tako nesto, ko zeli moze da kupi, ko ne zeli ne mora, a da li ce ko da nosi ili nece mene to prosto ne zanima. Ja cu ponuditi svima koji zele i koji misle da im se isplati.
Sto se mene tice, najmanji problem je to ponuditi, ali hocu da se potrudim da to za svakog bude i prihvatljivo sto se cene tice, a da to ipak na nesto lici i da ima kvaliteta. Ne zelim da ponudim nekom majicu za 20€ koju ce 2 puta oprati i baciti.

Znaci ako neko ima pametan predlog gde i kako se to moze, kvalitetno a za sve jos i prihvatljivo po pitanju cene, nabaviti i odraditi, neka se javi ovde.

Niko nije pitao da li bi neko nosio ili ne.


Kao sto sma vec napisao, ko hoce da nosi nosi ce, ko ne zeli da nosi nece je nositi i gotovo. Svako onako kako misli da je po njegovom najbolje.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 6:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dule a i ostatak uprave .. mozda sam dosadan ali samo da pitam dokle se stiglo sto se tice ovog predloga posto mi mnogo znaci ovo ako bude moglo da se realizuje

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 01, 2008 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tapkamo u mestu. Ja ovde u nemackoj ne mogu da nadjem nista pristojno. Najobicnije majice (T-Shirt) izadju oko 20€ sto je definitivno previse.
Duksevi izadju oko >40€

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 7:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A zasto bih to bilo previse .. ko hoce da kupi nece zaliti da dadne 20 evra .. evo recimo ja prvi cu da dadnem koliko god da to kostalo .. ajd da vidimo sta ce drugi da kazu ali ja se licno slazem da ako vec mozemo to da uzmemo .. 20 evra nije nista .. pa kad mogu da dadnem 20 evra za jedan izlazak u bioskop .. mogu da dam i za jednu majicu Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky mozda je odlazak u bioskop kod tebe 20e, ovde je ipak taj izlazak 2/3e, pa ti sada vidi razliku i o cemu mi svi pricamo Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
zasto banovan?
Upozorenja: 2 od 3

U INAT BAGRI
U INAT BAGRI



Godine: 113

Datum registracije: 28 Apr 2008
Poruke: 1523
Mesto: za sankom

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi moji ne shvatam sto polemisete uopste pa j**es majicu kad moze da se naruci,izradi u photoshopu i odstampa uzorak za nepuna 24 sata a troskovi stampanja JEDNE i samo jedne majice (na malo dakle,ne na veliko) nigdje u EU ne prelaze 10 eura.

Kupite majicu,odradite nacrt,isprintate na majicu i gotova stvar.
To o "unikatnim majicama" moze da se rijesi samo ako neko uploaduje nacrt za majicu u PSD ili CDR formatu (corel ili photoshop) tako da dalja polemika stvarno nema smisla. Cool

_________________
Jedan i jedini duplirani član, HELLBRINGER.

U inat svima,bez mane i straha.

Hajdemo dalje,moja tugo,
tamo gdje nas ne zna niko,
pričo moja iz djetinjstva,
na tebe sam navik'o...

Mijenjam ženu za dvije krave,šifra PROŠIRUJEM KAPACITET!

Sva vlast rakiji !!!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 02, 2008 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Tapkamo u mestu. Ja ovde u nemackoj ne mogu da nadjem nista pristojno. Najobicnije majice (T-Shirt) izadju oko 20€ sto je definitivno previse.
Duksevi izadju oko >40€


Pričao sam sa jednim drugarom. Štampa na majcama je skuplja ako je pojedinačno pošto je to ipak finija izrada, a ako je na veliko (minimum 10-20 komada) onda izađe dosta jeftinije. Dukseve bolje zaboravi.

Zadaci (za sve zainteresovane):
1. Nacrtati šta će biti na majci - napred i nazad (da znamo koliki će prostor zauzimati slika)
2. Naći odgovarajuće štamparije po državama EU i SAD (bez obzira na kvalitet majci i štampe)

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Majice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon