www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Majice
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 8:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto banovan? je napisao/la sledeće:
Ljudi moji ne shvatam sto polemisete uopste pa j**es majicu kad moze da se naruci,izradi u photoshopu i odstampa uzorak za nepuna 24 sata a troskovi stampanja JEDNE i samo jedne majice (na malo dakle,ne na veliko) nigdje u EU ne prelaze 10 eura.

Kupite majicu,odradite nacrt,isprintate na majicu i gotova stvar.
To o "unikatnim majicama" moze da se rijesi samo ako neko uploaduje nacrt za majicu u PSD ili CDR formatu (corel ili photoshop) tako da dalja polemika stvarno nema smisla. Cool


Citat:
a troskovi stampanja JEDNE i samo jedne majice (na malo dakle,ne na veliko) nigdje u EU ne prelaze 10 eura


a koliko kosta majica u EU?? Kad pronadjes cenu majica a da iole imaju nekog kvaliteta i koje neces posle drugog pranja u kantu ili kod majke/zene/sestre/svalerke/devojke da sa njom cisti prozore, bar ovde, ne mozes naci majicu ispod 8-10 evra.

Kad saberes to dvoje, majica i stampanje, koliko mu to izadje??

Kad dodjes do rezultata, procitaj ponovo moj post sta sam napisao.



_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
Tapkamo u mestu. Ja ovde u nemackoj ne mogu da nadjem nista pristojno. Najobicnije majice (T-Shirt) izadju oko 20€ sto je definitivno previse.
Duksevi izadju oko >40€


Pričao sam sa jednim drugarom. Štampa na majcama je skuplja ako je pojedinačno pošto je to ipak finija izrada, a ako je na veliko (minimum 10-20 komada) onda izađe dosta jeftinije. Dukseve bolje zaboravi.

Zadaci (za sve zainteresovane):
1. Nacrtati šta će biti na majci - napred i nazad (da znamo koliki će prostor zauzimati slika)
2. Naći odgovarajuće štamparije po državama EU i SAD (bez obzira na kvalitet majci i štampe)


slazem se sa coco-om... prvo graficko resenje... kolor, 1 boja, 2 boje... sito, preslikac, termo, vez... ili kombinacija... boja tekstila...
ceo jedan koncept treba da se uradi pre svega toga...
napravi se opis posla... i traze se ponude...
i da... odmah se navede minimalna kolicina... siguran sam da bi bilo dovoljno interesenata za "probu"...
najkomplikovaniji deo... transport proizvoda do porucioca i dalje distribuiranje...
cena ko cena... platis lepo i imas suvenir... ni jedan suvenir nije jeftin...

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je samo primer kako bi moglo da izgleda, cisto zbog cene:





Takva majica, a da to sto je na njoj nije stampano ink-jet-stampacom i peglan papirt na majicu, vec da bude kvalitetno odstampano, ta majica u takvom ili slicnom dizajnu kosta 30,- €, ako se uzme vise, nekih 25-30 komada, dobije se neki popust od 5-7 €, znaci izasla bi samo majica oko 23-25 €

JA mislim da je skupo tako da to odavde iz nemacke cisto sumnjam da cemo moci ista da uradimo.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 20, 2008 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UuUuUuUu ... lepo lepo .. nema šta .. Dule .. ko hoće on će da odvoji 20,30 evra za majicu .. kad možemo da odvajamo za mesečne račune za internet da bi bili na ovom forumu, možemo da odvojimo i za jednu majicu ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 6:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo mene .. samo da se javim da sam slucajno nasao nesto sto bi nam možda moglo pomoći u realizaciji ovog plana ..

Evo adrese .. http://www.vizioshop.com/

Pa reko da vidim šta vi mislite u vezi toga.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo bi bilo da to još i radi.... Rolling Eyes

The requested URL /... was not found on this server.

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^probaj bez te tri tachkice iza. Smile
ili ovako
Code:
http://www.vizioshop.com/

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing

Dobro de, sad je ok Rolling Eyes

Nije loše...

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 3:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tri tačkice su samo tri tačkice Jejo Razz Razz

Dakle .. šta mislite o tome ...

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, ali zar nije bilo jednostavnije te tri tačkice odvojiti? Rolling Eyes

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ... stavio ja dve ili tri ili ni jednu .. vazno je da si videla .. ne bih da idemo u off topic ..Wink

dakle .. sta drugi misle o ovoj ideji .. meni se iskreno bas mnogo svidja jer ne samo da bih mogli da kupimo ma gde god da smo u svetu .. majice su kvalitetne .. a i mozemo sami da izaberemo kako zelimo da nam pise na majici ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
[Ohanzee]
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2008
Poruke: 491

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar nije bolja ideja da se majce unificiraju sto se tice stampe? tj. postoji 1 ili 2 tipa grafickog resenja... + eventualno da se doda nick na rukavu ili na ledjima ispod vrata (manjm slovima)...

ako svi stampaju sta hoce... cemu onda ova tema?
napravis nesto, odes i odstampas majcu za sebe... kraj price...

_________________
Kada počinjemo da verujemo u čuda?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Majice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon