www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Blizanci & Bliznakinje
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  

Parovi blizanaca na domacem.de!
Zenski
0%
 0%  [ 0 ]
Muski
66%
 66%  [ 2 ]
Zensko-Muski
33%
 33%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 3

Autor Poruka
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 3:39 am    Naslov poruke: Blizanci & Bliznakinje Na vrh strane Na dno strane

Ja sam blizanac i imam burazera koji dosta lici e sada interesuju me par stvari:
1. Dali ste se ikad menjali sa bratom/sestrom da ode na neko mesto umesto vas?
2. Dali ste imali problema u vezi zbog toga sto imate brata/sestru koji/koja lici na vas?
3. Dali ste otisli kod bratove/sestrinog devojke/decka a da on to nezna i kako je proslo?

Moji odgovori su
1. Jesam u skoli i kada sam putovao negde dalje jer je imao povlasticu!
2. Pa dobio sam jednom par udaraca umesto njega!
3 Da otisao sam kod njegove devojke i izasli smo i popili picence i otisli na planinu i posmatrali more i bilo je malo pipkanja ali u povratku smo naleteli na mog brata i...

Ostalo prepustam vama!!!


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O ovome sam bas razmisljao pre neko vece i poceo da se smejem na samu pomisao da jednostavno posaljes svog brata blizanca na izlazak sa devojkom Very Happy .. mislim da je to stvarno surovo i .. glupo ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljivo je voditi takav zivot kad imas brata blizanca.Ja ga nemam ali kad bih imao pomagali bi se u svakom trebutku ali kad je djevojka u pitanju onda nikad.Ne mogu ni zamisliti da brata pustim sa mojom curom.
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Re: Blizanci & Bliznakinje Na vrh strane Na dno strane

NemanjaSO je napisao/la sledeće:
Ja sam blizanac i imam burazera koji dosta lici e sada interesuju me par stvari:
1. Dali ste se ikad menjali sa bratom/sestrom da ode na neko mesto umesto vas?
2. Dali ste imali problema u vezi zbog toga sto imate brata/sestru koji/koja lici na vas?
3. Dali ste otisli kod bratove/sestrinog devojke/decka a da on to nezna i kako je proslo?

Moji odgovori su
1. Jesam u skoli i kada sam putovao negde dalje jer je imao povlasticu!
2. Pa dobio sam jednom par udaraca umesto njega!
3 Da otisao sam kod njegove devojke i izasli smo i popili picence i otisli na planinu i posmatrali more i bilo je malo pipkanja ali u povratku smo naleteli na mog brata i...

Ostalo prepustam vama!!!




A jooooj covece,pa sto si se pipkao sa devojkom svog brata?
C c c
Imam brata i sestru blizance ali uopste ne lice.
Znam za jedne blizance iz grada i cula sam samo za primer da osu u skoli kad jedan ne zna,parktikovali da odgovara ovaj drugi koji zna.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj dragi ima brata starijeg godinu dana... ali neverovatno je to koliko oni liče...

koliko znam, nisu radili ništa slično, ni sa devojkama, ni u školi... jesu jednom prilikom nešto petljali kad je trebao jedan da se javi negde radi dokumentacije... pa se javio ovaj drugi...

ali se zato meni desio jedan biser...
na našem početku... kad je moj dragi bio otišao kući (sa mora) a sutradan je došao brat... kad sam ga videla na plaži zamalo da ga prvo izgrdim misleći da me ovaj moj zeza... a zamalo i još po nešto... Mr. Green ali svom srećom ništa... Laughing

_________________
~Duo de la muerte~
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 21, 2008 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Huh. Bila sam sa jednim blizancom.
Sreća pa sam ja jedna od retkih koja jih je razlikowala, tako da, ako bi neshto tako uradili..skontala bih. Wink Very Happy

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Blizanci & Bliznakinje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon