www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BMW
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Killaz je napisao/la sledeće:
BMW je moja ljubav medju vozilima a omiljena mi je M-3 seija Cool Cool Cool



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
celzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 15
Mesto: Vladimirci/Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 17, 2008 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auto A klase!

_________________
Justcan'tstoptrucking







 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo volim bmw i imala sam priliku slučajno da vozim novije, ali ipak zaljubljena sam u 85 godište koje je moj otac imao i vrlo rado bih ga vozila tj uzela da imam kao vlastiti auto.

 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 06, 2008 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešto nisam neki veliki fan BMW-a, ne znam, nikad mi nije bila pretjerano draga marka, ali sam ga posebno zamrzio zbog jedne "sponzoruše!"

Ne kažem da je BMW loš, dapače, ali ga sebi nikad neću kupiti. Radije neki Lexus, Mazdu, Hondu, Mercedesa, Volva... ... ... ... ...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
harleyy1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 24 Apr 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 13, 2008 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od BMW najbolji 645ci




harleyy1 je napisao/la sledeće:
Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Killaz je napisao/la sledeće:
BMW je moja ljubav medju vozilima a omiljena mi je M-3 seija Cool Cool Cool


dobrar ti je izbor





harleyy1 je napisao/la sledeće:
Anđela je napisao/la sledeće:
mnogo volim bmw i imala sam priliku slučajno da vozim novije, ali ipak zaljubljena sam u 85 godište koje je moj otac imao i vrlo rado bih ga vozila tj uzela da imam kao vlastiti auto.


upravu si





[Edit by Alexns: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Dzoni87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 9

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BMW je keva!M-serija, E36, E46 ma sve ih volim....
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 20, 2008 1:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozio sam BMW-a 525 benzinca `92 godiste ishao je kao zmaj, malo ga je zezala elektronika ali smo mu ortak i ja dushu izvadili tako da je na kraju prodat za 4000e nekom liku kome je crko posle 2 dana pomesho ulje i vodu Smile

Sad ortak ima BMW-a 525 dizelasha `98 godiste koji je preshao neshto manje od 100 000. Lik ga je drzao garaziranog od kako ga je kupio (inache taj lik je prvi vlasnik). Auto je unutra bukvalno NOV! Munja je .... i troshi negde oko 14l na 100 po gradu.
 
Arsa car
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2008
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 04, 2008 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

BMW je po mom misljenju najbolji auto na svetu. Neko je spomenuo E36. U potpunosti se slazem. Iako je star (najmanje desetak godina) i dalje veoma atraktivno izgleda, a i po recima nekih vlasnika koje poznajem ne pojavljuju se nikakvi problemi. Obozavam ga. Cim skupim neku kintu kupujem ga i friziram.
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 5:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno najlepši. Imam tu čast da vozim ovu marku i stvarno su najbolji.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan moj prijatelj ima BMW-a i imao sam tu čast da malo vozim okolo .. i mogu vam reći .. sviđa mi se .. samo što ja nisam neki ljubimac tih ' besnih ' kola tako da .. mogao bih da prođe bilo koji tip kola što se mene tiče .. sve mi je jedno

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
mnogo volim bmw i imala sam priliku slučajno da vozim novije, ali ipak zaljubljena sam u 85 godište koje je moj otac imao i vrlo rado bih ga vozila tj uzela da imam kao vlastiti auto.


Moram da ti dam za pravo, stare trojke su majka i otac svim BMW-ima sto se tice osecaj u voznji.

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Definitivno najlepši. Imam tu čast da vozim ovu marku i stvarno su najbolji.


Koji model?

Arsa car je napisao/la sledeće:
BMW je po mom misljenju najbolji auto na svetu. Neko je spomenuo E36. U potpunosti se slazem. Iako je star (najmanje desetak godina) i dalje veoma atraktivno izgleda, a i po recima nekih vlasnika koje poznajem ne pojavljuju se nikakvi problemi. Obozavam ga. Cim skupim neku kintu kupujem ga i friziram.


Meni takodje je E36 coupe najlepsi model sto je BMW ikada izbacio.


Jos uvek volim bembare nema sta, ali polako sam poceo da razumem da ima i druga auta na svetu. Zato sam kupio ovako nesto:



moj samo ima drugacije felne i jaci motor ostale je isto.

_________________
 
bmwclubserbia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Okt 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 31, 2010 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao veoma veliki poznavalac bmw vozila .....moram vas malkice razocarati ... e36 jeste najlepsi ali i najnekvalitetniji medju svim bmw-ima.....nazalost
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> BMW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon