www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ti si moja Cokolada :)
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Ti si moja Cokolada :) Na vrh strane Na dno strane

Znaš i sama da umirem od smijeha dok ovo kuckam jer se ne znam sa osjećanjima snaći, pogotovu javno tak govorit svašta, ali fakat sam zbog tebe morala Mr. Green
Čokoladna moja, najjača si, obožavam te i ovdje gdje dolazim kad se nađe to neko vrijeme koje meni uvijek fali - uvijek si tu ali baš taman koliko treba, a znaš da meni ne treba puno da skontam tko je sjajna osoba.. baaaaah, evo još malo patetike Laughing Laughing tak si uvijek nasmijana i optimistična, i jedino kaj mi je krivo je..to kaj si daleko. No, kad već moram ovak javno se družit s nekim, ti ( i još par osoba ovdje znaju one) bi uvijek i zauvijek ostala ta! Embarassed Very Happy Very Happy
Jupiiiii, kak je lijepo napisano, hvala, hvala Mr. Green


 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 27, 2008 1:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A jooooj, sada si me bas obradovala draga moja! Very Happy
A uz sve to si i uspela da pocrvenim malo - znas i sama vec, retko kome to uspe Mr. Green

Hvala ti na svemu, pogotovu na tome sto me uvek nasmejes, pa cak i kada mi nije do toga! Very Happy
A kao i sto kazes, jedino sto smeta, to je ta daljina. Ali nama to ne stoji na putu, mi se i ovako extra provodimo Laughing Mr. Green (nije ni cudo, obe smo pozitivno lude Mr. Green )

Sve ostalo i znas, vec vise puta je receno Mr. Green

Saljem ti najveci poljubac draga!
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 3:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo za kurira jel? E neka je, evo i ja da nešto kažem...

U stvari, šta da ti kažem. Hvala za onda, dužnik sam ti... Nek' je sa srećom

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 29, 2008 8:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 30, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Konjanik
Nije ono nista veliko bilo, a i bilo mi je drago sto sam mogla biti kurir. Mr. Green

@Annabel_Lee
Hvala ti draga, pogodila si sve sa slikom Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Pokloni, izjave, najave, odjave, prevare.... ~ -> Ti si moja Cokolada :) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon