www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

mp3 > mmf
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:38 pm    Naslov poruke: mp3 > mmf Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav ..

E ovako .. moja keva ima Samsungov telefon i sad želi da prebaci neke male mp3 zvukove koje je pokupila na mobilni da ih postavi kao ringtone ..

Nisu pesme ali su mp3 fajl koji mora da se prebaci kao mmf fajl jer joj samo tako može raditi kao ringtone ( ili možda postoji još neka solucija ..ne znam ) .. uglavnom .. zanima me ako neko zna koji je najbolji način da to uradim.

Probao sam već preko zamzar-a ali mi nije dalo da prebacim mp3 fajl u mmf tako da to nije urodilo plodom pa me zanima ako neko možda zna neki drugi način ..

Hvala unapred Wink



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To možeš učiniti pomoću odličnog freeware programa koji su mnogi već ovde preporučili Smile

Super Converter
http://www.erightsoft.com/Superdc.html

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 03, 2008 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajd da vidim dal ce ovo da radi pa ti javljam .. Wink

edit: Posle par minuta kad sam probao ono mi traži dlaku u jajetu .. te neki super extra brz kompjuter .. te neku veliku RAM memoriju .. tamo vamo .. ne vredi .. ono ne radi .. a i pokazuje stalno neke greške .. tako da .. nije to to ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 04, 2008 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo samo da se opet javim i da kažem da radi ovaj program i da mi je odradio stvar ..

Hvala Soniclady Wink

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> mp3 > mmf Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon