www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezde Granda 2008/2009
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
nikolic_rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2007
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 05, 2008 11:25 pm    Naslov poruke: Zvezde Granda 2008/2009 Na vrh strane Na dno strane

Hej pratite li Zvezde Granda,ako da,pisite o vasim utiscima,favoritima...???

Meni licno od muskog dela ekipe,trenutno mi je favorit Jovan Stefanovic,a za zenskog favorita cekam sledecu subotu Very Happy ...

Tek je pocelo,pa cemo videti sta ce se desavati,da li cemo sta menjati ili ne...pozz...



_________________
Ne opterecuj se nebitnim stvarima, jedan je zivot! Smile
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slušala sam samo ove 'muške' Smile i za sad je i meni Jovan favorit, mali je presladak i dobro peva, a isto tako odličan glas ima i Milan, on je poslednji nastupao u subotu Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
lejla_sa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 28

Datum registracije: 22 Sep 2008
Poruke: 13
Mesto: Sarajevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 1:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi dobro pejevaju
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tek ćemo da komentarišemo,za sada su ok,niko se nije posebno izdvojio(barem po meni).

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 11, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Huuh........odlichan mi je Jowan Stefanowic. Znachi, odlichno pewa..i presladaaak je Embarassed a nije ni losh Bojan Grujić. Very Happy
a iz prwe grupe mi se swidja onaj Milan Mitrowić iii.....Petar Grujić, Wuk Wuchinić isto fenomenalno pewa...bila sam wishe puta na nekim zhurkama gde je on uzhiwo pewao....stwarno..swaka mu chast! Embarassed
Od dewojaka mi se jakooooo swidja Jelena Durkowić i Nadežda Biljić. Odlichno pewaju Very Happy
Swaka jim chast Very Happy

Ispala je Newena..mada..ona mi nije bila toliko losha..
Meni se npr nisu swidjale one dwe..ona shto je pewala od Tanje Sawic i ona Zadnja..Marija.. Confused I mislim, da su loshije pewale od Newene.. Confused
Ali ok........naarod glasa! Shocked Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li ima neko neke snimke kako bih mi ' preko grane ' mogli da ih čujemo

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm..imas od nekih postawljeno na youtube Very Happy

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajmo ljudi malo da dignemo ovu temu Mr. Green
Ne verujem da sam jedina koja s' vremena na vreme gleda zg Mr. Green

E ovako...Znaci, mislim da sam favorite napisala jos u pre nekoliko postova: Jovan, Nadezda, Jelena, Vuk. Pridruzuju se Sloba(ja se malo zaljubiska u njega Mr. Green Embarassed Laughing ), Sasa kapor i Marko Markovic.

Koji su vasi favoriti?

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 10:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj favorit je Saša Kapor.
 
drug_do_groba
*Jaci Nego Ikad*
<b>*Jaci Nego Ikad*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 24 Apr 2008
Poruke: 1423
Mesto: *Tamo daleko*

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni super pjeva Sladja Stajic....a i zenska dobro izgleda...a od muskih je Jovan bas oke i onaj lik sto je pjevao pjesmu od Harisa Dzinovica-Zorice Zoro moja....

_________________
Jos te vidim u ogledalu...stojis pored mene
pa probam da te uhvatim i ruka krene
da digne te iz pepela
al' posece se na kosu andjela ! !
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno ove ZG su mnogo slabije od proslih..nista posebno..ona starija zenska super pjeva nadam se da ce izaci iz kafane i uspjeti snimiti svoj cd...

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Topalko i Sasa Kapor najbolje pevaju

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Zvezde Granda 2008/2009 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon