www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prosli zivot
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 1:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

toledo je napisao/la sledeće:
coco_bill je napisao/la sledeće:
Prema "pravilima igre" u reinkarnaciji, radjamo se kao suprotni pol od onog u kom smo umrli. Dalje, u svakoj religiji postoji reinkarnacija [kad umremo - reinkarniramo se u raju/paklu], jer se svi manje ili vise boje smrti.
S naucne tacke gledista, kod beba i male dece ostaju mali fragmenti secanja iz prethodnog zivota koji polako nestaje.

Nista od navedenog nije tacno.

Reinkarnacija nije neki spoljasnji mehanizam, neki zakon koji ti po nekom pravilu dodeljuje sudbinu. Nego kakva su ti dela, takve su i posledice. Kakva ti je svest u trenutku smrti, takvo ti je i naredno rodjenje. Nema pravila da ces ponovo biti ljudsko bice, a kamoli isti ili suprotni pol.

Reinkarnacija ne postoji u svim religijama. Zagrobni zivot nije isto sto i reinkarnacija.


Pa, i zagrobni zivot je ipak "zivot posle zivota", zar ne?

Citat:
Nauka nema svoje glediste o reinkarnaciji...


Dobro, ovo sam se pogresno izrazio. Embarassed



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 18, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam decko Smile jer volim da isprobavam nove stvari, a posto sam sad zenko, onda sam bila musko pre
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 27, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta sam bio ali duboko verujem u reinkarnaciju...
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno, mislim da sam bila pas. macke me ne gotive mnogo a ostali kerovi ne laju na mene. mislim da posedujem neku telepatsku vezu sa kerovima i znam jako dobro da ih oponasam Wink

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
goran.b
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Avg 2007
Poruke: 105

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 31, 2007 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verujem da postoji neka veza izmedju tog zivota i ovog sadasnjeg, neznam tacno po cemu ali mozda po postupicma, karakteru ili mozda nekim drugim stvarima.
Verujem i za vezu izmedju proslog i sadasnjeg. Mislim da ljudi iz proslih zivota za koje ste bili vezani vam se pojavljuju i u ovom zivotu.
Misilm da su svi verovatno ziveli prosle zivote jer kad umres verovatno se ponovo rodis u nekom drugom svetu.
Ponekad kao da mi se nesto sto dozivljavam vec desilo.
Cuo sam da se iz zivota u zivot uvek susrecemo sa istim dusama tako ako smo nekome napravili nesto nazao placamo to u ovom zivotu
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

'vako...
ja se secam delova cele ove priche, ali se moji roditelji secaju nekih detalja...

sa dve godine sam pochela da govorim (srpski) i u isto vreme sam trtljala neki jezik koji moji nisu razumeli. naravno, nishta strashno, sva deca to rade kao mala...ja sam stalno tokom igranja prichala na "tom nekom jeziku" i imala sam 3 godine kada sam rekla mami da je to osachki jezik. sa pet godina trazila sam mami da me nauchi da chitam i pishem (htela sam sama da gledam crtace sa titlovima Mr. Green ) i ona je pochela da mi pishe azbuku. i tako, pored svakog slova azbuke, ja sam pisala kako se to slovo pishe na tom "mom" osachkom jeziku, ali za neka slova nisam znala. i pita mene mama dok se ja igram kako se kaze na osachkom "dobar dan" i ja joj kazem. posle pola sata ona mene pita isto i ja ponovim istu rechenicu- od rechi do rechi.
i, krenula ja u shkolu (znachi, imala sam 6, 7 godina) kada je moja mama chitala enciklopediju i naleti na mali pasus u kom pishe- OSACHKI JEZIK- IZUMRLI JEZIK KOJIM SE GOVORILO NA PODRUCHJU STARE ITALIJE
zena se prepala od straha =) i kaze ona meni da je to nashla i pitala me je odakle ja znam za to. medjutim, ja sam se tog trenutka nenormalno razbesnela, kako kaze moja mama i vrishtala sam "kako je neko mogao da pricha moj jezik?!" od tog dana nikada vishe nisam progovorila rech na "osachkom". i proshle godine nadjem na internetu osachki alfabet, rechnik i sve o osachanima (narodu) i odnesem mami. prepoznala je neka slova koja sam joj pisala, mada je to bilo davno i nashla je da se na osachkom NE kaze NI, a ja sam uvek prichala NI ako neshto necu

eto, zato mislim da sam u proshlom zivotu zivela tamo negde, na podruchju danashnje italije i bila osachanka

e, sad, ja umem da se nashalim sa time, jer su latinjani pokorili osachane i nametnuli im latinski, a ja latinski ne mogu da smislim Mr. Green (to je vec moje zezanje)
 
putzaraj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna za nekoga ko se bavi regresijom? Potrebno mi je objasnjenje i podaci tj kontakt pa ako neko zna neka mi napise u pp. hvala unapred
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 08, 2008 3:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne verujem ni u prosli ni u buduci zivot

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kat.j.arza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2008
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 14, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja verujem u proshle i buduce zhivote i imala sam par iskustava kroz snove...tako da,u 1 sam bila dechachic sa jako muchnim zhivotom i bez majke,jedan moj proshli zhivot je bio vezan za stari Egipat i u njemu sam bila mushko-sveshtenik,u sledecem sam umrla od udarca u glavu,a u jednom sam poginula jako mlada kada me udario kamion_to je ono za shta ja znam,ali ne sa puno detalja...Verujem da cu u sledecem zhivotu biti u telu zhivotinje-Bogomoljke..._
 
mandragora13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pročitajte Many lives, many masters" od Briana Weissa, oduševit će vas.
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2011 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Sta mislite sta ste bili u jednom od proslih zivota???
i zasto???



Ne verujem u prošle (a ni buduće) živote. Mr. Green
Bila sam ništa dok me Bog nije poslao majci u utrobu i dao duh života.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 02, 2011 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bio vampir... Evil or Very Mad al neki propalica vampir... Rolling Eyes

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Prosli zivot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon