www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goga Sekulic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
maser-djuky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 98

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tvoje oči,gaćice,može može to su najbolje ostalo je shit..a pjevačica je dobra sviđa mi se taj njezin promukli glas

 
goga20
~lavica~
<b>~lavica~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 1092
Mesto: Linz

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nije mi tako lose, slusam njene pjesme ali samo: Moze moze, tvoje oci i nisi ti nizasta.

Ali njena najbolja pjesma svih vremena je za mene: Ljubanvica
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzasna mi je,moje drugarice je obozavaju,vulgarna je da je to prosto tuzno,ne lici na zensko celjade,a glas...ma bolje ja pjevam! Very Happy

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uhhhh slusam nekad te pjesme, na nekoj zurci ili kad je bas dosadno....Ali nikad ne bih radila to sto radi ona...Pevala o donjem vesu...Skidala se....Uzas....

Sve pohvale za pesmu "Tvoje oci". Very Happy
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 1:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviđaju mi se skoro sve pesme sa novog albuma. Na prvo slušanje sam zadovoljna.
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 9:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posle čuvenih "gaćica" teško da me može više iznenaditi svojim tekstovima Confused Novi album je nešto što, nikako, ne želim da imam kod sebe... a o pesmama, zaista, nemam komentar... Rolling Eyes

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album je baš u njezinom stilu i drago mi je da je ostala njemu virna ne ka i ostali koji samo kopiraju. Album je dobar i jedan od boljih ove godine.

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 10, 2008 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se ni jedna njena pesma nije nešto posebno sviđala,tako neće ni ovaj novi album.Kad sam čula Zlatnu koku Shocked Shocked

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje zadnji album mi dosta bezveze......
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Goga Sekulic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon