www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dusan Svilar
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Batino20 je napisao/la sledeće:
♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Ovaj novi album sam skinula i preslušala, malo sam promenila mišljenje o njemu generalno. Nisu mu toliko loše pesme sa ovog albuma, ali definitivno mislim da su drugi poput Cobeta, Milana Stankovića, Rade zaslužili da pobede. Preforsiran je i estrada će napraviti nadobudnu i uobraženu ličnost u telu običnog dečaka i to je već počelo da izlazi na videlo. Može on da glumi nevinašce i skromnost, ali će se na kraju pokazati njegovo pravo lice i pohlepa za slavom. To je moje mišljenje o njemu kao pevaču. Kakva je zaista osoba to ne mogu znati jer nemam moć proceniti osobu dok je ne upoznam i ne vršim bilo kakvu konverzaciju sa istom. Izjave, na estradi su mu skromne, a da li je zaista takav... ? Mislim da definitivno nije. Glas mu nije toliko očajan kao što sam prvobitno mislila, no, to ne menja moje mišljenje da je nula i kao pevač i kao ličnost.


Ti napises nesto uvjerena u to a onda recenicu iza sama sebi kontriras tome sta si prije izjavila Rolling Eyes Laughing svasta Laughing


Ne, daleko od toga da kontriram, već se samo poenta kako shvatiš moj post, no ovde se ne govori o meni u temi, zar ne? Zato bih te zamolila da ne analiziraš svako moje slovo. Koncept albuma nije loš, melodije, sklop generalno pesama, a to je ono što je malo popravilo mišljenje o njemu, jer me je puno nervirao kad sam videla da je pobedio i kao ličnost i kao pevač.

Ne želim se i nemam se kome pravdati šta sam želela da napišem. Ko je razumeo shvtaiće.
Wink


Niti sam ja trazio da se ti pravdas za ono sta napises niti zelim samo koristim svoje reply pravo da komentiram sta odredena osoba napise Wink Liliodendron je otprilike napisao ono sta bi i ja tako da necu ponavljat,ali samo da izvucem qoute da ti pokazem da ipak kontriras sama sebi a da ja dobro vidim Mr. Green Wink

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Kakva je zaista osoba to ne mogu znati jer nemam moć proceniti osobu dok je ne upoznam i ne vršim bilo kakvu konverzaciju sa istom.

Ovdje se donekle slazem i u pravu si ali vidi ovo dole

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
. Preforsiran je i estrada će napraviti nadobudnu i uobraženu ličnost u telu običnog dečaka i to je već počelo da izlazi na videlo. Može on da glumi nevinašce i skromnost, ali će se na kraju pokazati njegovo pravo lice i pohlepa za slavom.


♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Izjave, na estradi su mu skromne, a da li je zaista takav... ? Mislim da definitivno nije.


Kako ti znas kakvo je to pravo lice kad kazes da ne mozes procijenit kakav je neko dok ga ne upoznas i vrsis konverzaciju sa tom osobom?

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Glas mu nije toliko očajan kao što sam prvobitno mislila, no, to ne menja moje mišljenje da je nula i kao pevač i kao ličnost.


Ovaj dio mi ima i elemente tragi-komedije Laughing Glas mu nije ocajan ali je nula kao pjevac Laughing Laughing Sta je onda onaj kome je glas katastrofa(da nije -3 kao pjevac) Mr. Green i naravno opet spominjes da je nula kao licnost a ne poznajes ga licno Shocked Wink


 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 6:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Kako ti znas kakvo je to pravo lice kad kazes da ne mozes procijenit kakav je neko dok ga ne upoznas i vrsis konverzaciju sa tom osobom?


U životu svakog pevača postoje dva lica. Jedno se ispoljava na estradi, drugo u privatnom životu. Samo sam rekla da ''mislim'' kakav je.

Citat:
Kako ti znas kakvo je to pravo lice kad kazes da ne mozes procijenit kakav je neko dok ga ne upoznas i vrsis konverzaciju sa tom osobom?


Kao što rekoh dva lica... zar ne? Na jednom je kao nevinašce, a na drugom nafurana osoba pohlepna za slavom. To je moje mišljenje o njemu sa estrade. A ne mogu znati zaista kakav je dok ga ne upoznam, i ne pričam sa istim. Ne znam koji ti deo nije jasan.


Citat:
Glas mu nije ocajan ali je nula kao pjevac


Rekoh, glas mu nije toliko očajan, sa naglaskom na toliko. A nula je u mojim očima, kao pevač i kao ličnost. Ne poznajem ga lično da znam kakav je kao osoba. A o njemu sam stvorila sliku sa estrade i zato govorim sa ovolikim gnušanjem prema njemu.

Očigledno je da će ova diskusija otići u nedogled, jer neki ne razumeju šta sam htela da napišem, ili možda ja ne znam na dobar način da izrazim mišljenje. Ne znam ali uglavnom, ovde nije moj post tema koja će se razvlačiti na 5 strana. Dosadno mi je da kucam i odgovaram nekome ko vrti istu priču, čak i pored mog objašnjenja istog. Rolling Eyes
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam Svilara Wink
Lepo peva i sladak je.To je to Cool
 
korisnicko_ime_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jun 2007
Poruke: 2

cambodia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 24, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

♥ QueeN ♥ je napisao/la sledeće:
Rekoh, glas mu nije toliko očajan, sa naglaskom na toliko. A nula je u mojim očima, kao pevač i kao ličnost.
Dusanu glas ocajan Shocked Da mu je glas ocajan, barem imalo on sigurno ne bi isao u muzicku skolu posto ga ne bi primili Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Dusan Svilar Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon