www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problemi sa Nerom!!!!
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 7:17 pm    Naslov poruke: Problemi sa Nerom!!!! Na vrh strane Na dno strane

Helou. Imam nekih problema, pa ako neko zna da mi pomogne, bila bi mu zahvalna. =)
Imam Nero vec vise godina i sve je ok funkcionisalo do pre neki dan, kada sam htela da narezem CD, a nesto nece.
Problem se pojavljuje pri kraju, kada me vise ne pita 'do you want to burn mustisession anyway..' to pitanje preskoci, a pre me je to stalno pitalo.
Sada idem samo dalje, i pojavi mi se tj. pita me gde da sacuvam Image. Pise 'save image as..' i pojavi mi se da izaberem gde cu sacuvati-to mi je pre nije pojavljivalo.
Ako stisnem 'save' idem dalje, i kao mi nareze, za pola minute je gotovo, sto je jako cudno, jer obicno mi treba vise vremena da narezem, ali problem je u tome, kada hocu to da pogledam, pise da ja CD prazan, i da nije narezano Confused
E sad, ako tamo gde mi pise 'save image as..' stisnem x, tj. ne zelim da mi sacuva, prekine se, i pise mi 'aborted by user...'
Eto, nadam se da je neko skontao sta sam napisala, pa ako ko moze pomoci, bila bi mu zahvalna.
Wink



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 30, 2008 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto mi pada na pamet je ona boksa skroz gore, gde ima opcija da se promeni izmedju vise CD/DVD-RW i jedna od opcija je Image.

Mozda ti se to slucajno pomerilo na Image i sada kada hoces da snimis, Nero ustvari pravi image na hard disku.
U tom slucaju ti samo treba da kliknes na strelicu i izaberes svoj CD/DVD rezac i sve ce da bude OK.

Ako to nije slucaj, onda izbaci Nero pa opet instaliraj.

Nemam Nero na ovom kompjuteru pa da ti uradim screen shot.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba da budes malo detaljnija... rezes li preko Nero Expressa,Nero Burning Room,Nero Start Smart....?

_________________

--_make love not war_--
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 31, 2008 12:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Jedino sto mi pada na pamet je ona boksa skroz gore, gde ima opcija da se promeni izmedju vise CD/DVD-RW i jedna od opcija je Image.

Mozda ti se to slucajno pomerilo na Image i sada kada hoces da snimis, Nero ustvari pravi image na hard disku.
U tom slucaju ti samo treba da kliknes na strelicu i izaberes svoj CD/DVD rezac i sve ce da bude OK.

Ako to nije slucaj, onda izbaci Nero pa opet instaliraj.

Nemam Nero na ovom kompjuteru pa da ti uradim screen shot.


To je to. Hvala ti Wink Wink
 
sexyboyks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 01, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo tako ona je slucajno prebacila na Image Recorder , samo treba da vrati na rezac i to je to Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Problemi sa Nerom!!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon