www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jedan predlog za Izbor za miss i mistera...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Car Dusan-Silni je napisao/la sledeće:
serbia_989 je napisao/la sledeće:
kako ste vi prsli Razz



Niti vidim da je neko prso niti bilo koji razlog za ovakav ton i ovakve izraze.

Mi se trudimo da napravimo nesto sto bolje i sto sigurnije a tebi ako se ne svidja ti ne moras ni ucestvovati.

Obrati paznju na reci koje upotrebljavas. Za uvrede se ovde inace dobija upozorenje. Tebi ga sada necu dati jer vidim da si tek novi na forumu, ali te molim da se pridrzavas pravila i pogotovu obratis paznju sta i kako pises.

@All
Ako neko nema nesto pametno da napise, nemojte ni pisati. Inace su nam svi dobronamerni predlozi dobrodosli.

Hvala!
Otkud ti znas kakav je moj ton, ti si lose protumacio poruku, to sto sam napisao prsli nije zlonamerno.

Drugo: ono sto sam hteoda kazem je da ne mozes spreciti tako nesto jer se sve moze isfalshirati!

Hvala tebi! Razz



_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naše je da sprečimo koliko god je moguće da se ovakvo takmičenje falšira. U tim slučajevima dotična osoba se neće dobro provesti...

A i radije bi izbegao slanje kotofo... fotokopija lične karte, krštenice, broja cipela i zubnih kartona. Razz

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
mladen_v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 28

monaco.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam dovoljno poruka pa tako da nemogu da glasam a ni da se kandidujem, kandidovao se nebi nikako, a zelim da pitam samo zasto se mora napisati za koga se glasa, valjda se tu treba imati pravo na anonimnost....
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 03, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mladen_v je napisao/la sledeće:
nemam dovoljno poruka pa tako da nemogu da glasam a ni da se kandidujem, kandidovao se nebi nikako, a zelim da pitam samo zasto se mora napisati za koga se glasa, valjda se tu treba imati pravo na anonimnost....


Da se ne bi kojim slucajem desilo da clanovima, ne daj Boze, padne na pamet da sa vishe naloga glasaju za sebe, ili nekog drugog odredjenog clana.

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 04, 2008 6:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odgovor si dobio od kolege. Smile
Ukratko: radi fer-pleja.

mladen_v je napisao/la sledeće:
nemam dovoljno poruka pa tako da nemogu da glasam <cut>


Pa, imaš dovoljno poruka za glasanje. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
mladen_v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 28

monaco.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Odgovor si dobio od kolege. Smile
Ukratko: radi fer-pleja.

mladen_v je napisao/la sledeće:
nemam dovoljno poruka pa tako da nemogu da glasam <cut>


Pa, imaš dovoljno poruka za glasanje. Mr. Green


pa isto se opet moze glasati preko drugog... Very Happy a kad imam dovoljno poruka onda cu za miss da glasam Wink
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 09, 2008 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da može i tako, ali cilj je da sprečimo da jedna osoba glasa 500 puta. Wink

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koliko postova treba clan da ima da bi mu se uvazio glas? Ja to nigde ne vidim da pise... Confused

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da sam to davno rekao, mislim na predlog...
da clan koji nema iznad 50 ili 100 poruka,da ne moze da glasa... zbog toga je izbio problem prosle godine,a vidim da i sad ima problema,jer po nekom mom racunu,ima vise glasova u anketi,nego u postovima...
jerotije,koliko ja mislim,da bi glasao treba ti NULA( 0 ) postova,ali nemoj da me drzis za rec, coco zna bolje!

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da citiram:
Citat:
Pored glasanja u anketi, obavezno je i da se upiše za koga ste glasali. Glasovi u anketi se neće uvažiti ako nemaju "pokriće" na temi. Anketa je tu radi kontrole. (pogledajte prvu stranu za slike & pravila)
.

minimalan broj poruka da bi se glasalo iznosi = 20. Josh neshto? Wink

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 06, 2008 5:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nažalost, nije bilo vremena da se podesi anketa (i pravilnik) tako da ostaje kao i prošle godine - svi mogu da glasaju bez obzira na broj postova.
Posle ću ja sve lično da prebrojim i prekontrolišem.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
*Trola41*
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Mar 2007
Poruke: 521
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco druze moj,koliko se god vi trudili,svi kolektivno, duplih naloga ce uvek biti Smile na mene prosle godine,drvlje i kamenje bilo bacano,a nista nisam od toga uradio Smile svid'o se ljudima,ahahaha Very Happy Wink
hbga,kompleksi su cudo Smile

_________________
Ponosni vlasnik jednog od najlespih "malih" kafica na Vracaru
Nocna ptica, klaber, inventar kluba Santo Domingo
Beograđanin
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Jedan predlog za Izbor za miss i mistera... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  sledeća
Strana 16 od 18

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon