www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koju srednju skolu upisati?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Ekonomskuu ili Upravnu.
Najbolja škola. Wink



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
*darkov*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 10 Avg 2008
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako postoji neki posao koji vi volite da radite, ili neki tradicionalni posao vaših roditelja, onda je najbolje da upišete takvu odredjenu vrstu škole! Nikada u životu ne radite, ono što ne volite!!!
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 28, 2008 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onu za koju imas najvise sklonosti i interesovanja. Mada mislim da je uvek bolje ici neku tehnicku skolu nego gimnaziju jer u slucaju da ne zavrsis fakultet opet imas neko zvanje!

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
MirkoPop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 5
Mesto: Sjenica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam upisao Tehnicku Skolu smer Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje,i super mi je.Ali ako neko ne voli Matematiku bolje da ne upisuje taj smer,ja imim 5 casova nedeljno.Ali je to veoma jak smer.Gimnaziju ne bih nikom preporucio jer se uce neke bezvezne stvari koje nekom nece nikad u zivotu trebati.Bolje upisati neku usmerenu skolu,kao ja na primer!!! Laughing Laughing Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Koju srednju skolu upisati? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon