www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

manual ili automatik
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
pedja2121
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Avg 2008
Poruke: 19

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:35 pm    Naslov poruke: automatik Na vrh strane Na dno strane

automatik je poi meni bolji je r odmara a i ako je na boljem jacem motoru moze sa njm svasta da se radi i bolje da se vozi

 
Pamelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jun 2004
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

manual naravno! uzivam u tom dok mijenjam brzine jer to mi je "to" kod auto voznje...automatik je za ljencuge Razz Very Happy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 1:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od kako sam divljao Audi A8-icom zaljubljenik u automatike.... Nema tog lika koji me na semaforu dobija a ni na liniji sa manuelnim. Jednostavno papucica do poda, kick down radi posao i bukvalno vas LEPI za sedista (ne figurativno - bukvalno).... Jednostavno 2.8 motor sa automatikom ... uh Smile
 
sale750
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 24 Okt 2009
Poruke: 161
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 21, 2010 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Manual definitivno.. Valjda je to zato što tripujem da ne bi znao da vozim automatik.. Laughing Laughing

_________________
..nisam ginekolog, ali mogu pogledati..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> manual ili automatik Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon