www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

njemacki jezik - sastav
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~
::  
Autor Poruka
djdusko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:27 pm    Naslov poruke: njemacki jezik - sastav Na vrh strane Na dno strane

Za pismeni mi treba prevod sastava, a posto njemacki veze nemam ako ima neko da mi moze pomoci bio bih mu veoma zahvalan.

1.Moj prijatelj se zove… Poznajemo se veoma dugo. Isli smo zajedno u onovnu skolu. On mi je najbolji prijatelj jer je jedina osoba sa kojom mogu o svim stvarima razgovarati. Njemu povjeravam svoje tajne. Kod njega mi se najvise svidja sto je iskren prema meni. Takodje je pouzdan, dobar, uvjek raspolozen i spreman je da mi pomogne. I ja se prema njemu trudim, a nadam se i da jesam, da budem iskren, pazljiv, dobar i da mu pomognem u bilo kojoj situaciji. Nadam se da cemo biti prijatelji zauvjek i da se nase prijateljstvo biti jace od svih problema.


2.Jos nisam razmisljao kakav bi trebalo da bude moj idealan partner. Mislim da bi to trebalo da bude osoba koja ce me voljeti i koju cu i ja takodje voljeti, jer je za mene to najvaznija stvar. Nadam se da cu sa tom osobom provesti ostatak zivota. Nadam se da ce biti lijepa i fizicki i kao osoba. Da ce biti dobra, pametna, iskrena i zanimljiva osoba. Volio bih da je jednog dana nadjem i da imamo sretan zajednicki zivot. Da sa njom jednoga dana osnujem porodicu i da imamo djecu. Iskreno se nadam da cu tu osobu pronaci jednog dana i da cu me ona usreciti.


Jos jedno unaprijed hvala :D


 
LepoticaNS
*velika maza*
<b>*velika maza*</b>





Datum registracije: 24 Sep 2006
Poruke: 27210
Mesto: ♥zauvek u njegovom srcu♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. Mein Freund heißt... Wir kennen uns ziemlich lange. Wir sind zusammen zur Grundschule gegangen. Er ist mein bester Freund, da er die einizige Person ist, mit der ich über alles reden kann. Ihm vetraue ich meine Geheimnisse an. An ihm gefällt mir am meisten, dass er ehrlich zu mir ist. Man kann sich auf ihn verlassen, er ist nett und immer gut gelaunt und immer da, um mir zu helfen. Ich selbst versuche mich auch so zu verhalten und zu ihm ehrlich und nett zu sein und bin bereit ihm in jeder Situation zu helfen. Ich hoffe, dass wir für immer Freunde bleiben werden und das unsere Freundschaft stärker als alle Probleme sein wird.


2. Noch immer hab ich nicht darüber nachgedacht, wie mein idealer Partner sein soll. Ich bin der Meinung, dass es eine Person sein soll, die mich lieben wird und die ich ebenfalls lieben werde, denn das ist das wichtigste. Ich hoffe, dass ich mit dieser Person den Rest meines Lebens verbringen werde. Ich hoffe ebenfalls, dass sie hübsch sein wird und einen guten Charakter haben wird. Sie sollte nett, intelligent, ehrlich und interessant sein. Ich wünsche, dass ich sie eines Tages finden werde und das wir ein glückliches gemeinsames Leben führen werden und das wir natürlich auch unsere eigene Familie gründen. Ich hoffe vom ganzen Herzen, dass ich diese Person finden werde und das sie mich glücklich machen wird.

Izvoli, nadam se da ce sastav biti dobar i da sam mogla da ti pomognem! Very Happy
Pozdrav!

_________________
♥Duboko veruj u ono što želiš! Zapamti izgubljeno je samo ono od čega smo se odrekli!♥
 
djdusko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 07, 2008 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala stvarno se nisam nadao ovako brzom odgovoru. Hvala puno
 
x0rg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 113

Datum registracije: 25 Jan 2009
Poruke: 1

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 09, 2010 12:41 pm    Naslov poruke: Sastav Na vrh strane Na dno strane

ljudi treba i meni prewod sastawa ako ima iko da prewede ????
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 10, 2010 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ti napisi... Smile
neko ce se vec naci da prevede... Surprised

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Peterson
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Maj 2012
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2012 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može li mi neko prevesti ovo , očajan sam Sad


Ja trenutno živim u Bosni i Hercegovini. Iako je to zemlja u kojoj sam se rodio, u kojoj mi žive svi prijatelji i porodica ne planiram u njoj ostati . Želio bih da živim u inostranstvu .
Naravno, dug je put do odlaska u inostranstvo. Kada bih išao , to bi bilo tek poslije završetka fakulteta. Razlog je jednostavan. mladi u ovoj zemlji rijetko kad dobiju šansu da pokažu šta mogu i šta su naučili - drugim riječima nema posla. Zbog toga , sve više mladih ljudi ide u inostranstvo . U inostranstvu imaju veće šanse da dobiju posao , imali bi veće plate , možda i lakši život, bolje osiguranje , sigurniju budućnost i za njih i za njihovu djecu ... To je samo par razloga zbog kojih se mnogi odluče na odlazak u inostranstvo . Ali naravno , uvjek postoji nešto što nas zadržava tu gdje živimo : naša porodica, prijatelji, rodni grad, otadžbina... Kada bih mogao izabrati da li da ostanem ovde ili da odem , sigurno bih izabrao odlazak u inostranstvo .
Ja sam još uvijek mlad i biće vremena da još razmislim o svojoj odluci . Ko zna, možda na kraju ipak i ostanem ovde .
 
fb_708768179258363
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Nov 2015
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 16, 2015 4:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za pismenu mi je potreban sastav na temu Meine Freizeit.
Ako bi mi neko mogao pomoci bio bi mu zahvalan Smile
 
fb_219640578398688
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2016
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2016 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Može neko da mi napiše na nemačkom za DANAS:
Moje ime je J. S. Idem u osnovnu školu Janko Veselinović. Imam 13 godina. Moj hobi je ples i jako sam dobra u tome. Živim blizu škole sa svojom porodicom. Ja sam škorpija u horoskopu. Ja sam zabavna,aktivna,osećajna, jako tolerantna......
Moj stav. Moj stav je u svakoj situaciji različit, ali obično sam u pravu. Tako da....
Evo nešto o meni 💜
 
fb_257379197949479
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2016
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 13, 2016 8:51 am    Naslov poruke: Treba mi pomoc ja i nemacki smo dva sveta Na vrh strane Na dno strane

Molim vas na nemackom da mi neko prevede

moj najbolji drug zove se stefan. Znamo se jos od vrtica.
stefan ima braon oci i braon kosu. Visok je i mrsav. Njegova omiljena pesma je see you agen. Njegov omiljeni klub je atletico madrid. Stefan mi je dobar drug jer mi pomaze u svemu i uvek je tu za mene. Ja i stefan se cesto igramo.
najvise volimo da igramo pes 16 i gta v. Stefan jako voli da jede. Najvise voli picu i ribu. Ne voli povrce. On je odlican ucenik. Omiljeni predmet mu je srpski.
on ne voli matematiku. Ponekad se posvadjamo ali se brzo pomirimo
Stefan mi je najbolji jer je uvek tu za sve. Najbolji smo drugovi od vrtica i selim da tako i ostane
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> ~ Maturski i seminarski radovi ~ -> njemacki jezik - sastav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon