www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
bullmastiff
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 13, 2008 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

~SonicLady~ je napisao/la sledeće:
bullmastiff je napisao/la sledeće:
what it would be like i don't know ,what it would be like , I don't know.....quick on dlivery....i na kraju nesto.when there's no one else around you..
alli nisu rijeci ovake, nesto slicno ....ovo kad upisem da google da trazim lyrics nista ne izbaci... Evil or Very Mad



Dobre vesti Very Happy

Paul McCartney - Hope of deliverance Very Happy


aaaa...konacno!!!!!!!!!!!

bingo ipo!!!

sad upisah lyrics da izbaci...i pise tqamo "from the darkness that sorounds you!"


....ja mislio !quick home deliveries"....pa "quick on delivery"...

kako si mi samo noc uljepsala....!!!




odoh sad slusati, evo puni se na youtube-u


 
vuckomj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 16 Okt 2008
Poruke: 169
Mesto: cuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 3:24 pm    Naslov poruke: trazim Na vrh strane Na dno strane

zna li neko izvodjace pesama sexy ili sexshooter



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"
 
an3l
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 04 Okt 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 16, 2008 6:43 pm    Naslov poruke: Big Mama House !! Na vrh strane Na dno strane

e pozz svim forumasima i da vas pitam sigurno ste nekad gledali onaj show na obn BMH ili ste vidjeli reklamu
ako ko zna ko pjeva ili jos bolje kako se zove ona pjesma sto se cuje u pozadini bio bi zahvalan da mi kazete



ide nesto kao

I losing my sound ili je watchout sta ja znam tako nesto

ne zamjerite ako je pogresno napisano

unaprijed hvala



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Pitanja i problemi"
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tražim izvođača pjesme koju je obradio Bojan Bjelić - To nije ljubav... Confused Pjesma je na španjolskom... Barem mislim da je... Laughing Pa ako netko nešto zna ( a čisto sumnjam Laughing ), bit ću mu zahvalna... =)

 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 6:47 pm    Naslov poruke: Re: trazim Na vrh strane Na dno strane

vuckomj je napisao/la sledeće:
zna li neko izvodjace pesama sexy ili sexshooter



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"

Gle', pesama pod nazivom "Sexy" ima mnoOogo, a za "Sex shooter", pa mogli bi biti pre svega Prince, zatim Apollonia ili mozda Firefox. Idea

Pozdrav! Cool

_________________
 
oppo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Jun 2007
Poruke: 12
Mesto: pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 8:10 pm    Naslov poruke: DJ Na vrh strane Na dno strane

da li neko zna ko je izvodjac ove pesme,u pitanju je haus muzika 2008 vrti se po radio stanicama refren "DJ"



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Tražim izvođača pjesme koju je obradio Bojan Bjelić - To nije ljubav... Confused Pjesma je na španjolskom... Barem mislim da je... Laughing Pa ako netko nešto zna ( a čisto sumnjam Laughing ), bit ću mu zahvalna... =)



Jaco ja to mislim da je to Arrow Shalim - Se me olvido tu nombre Very Happy

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
° Jaca ° je napisao/la sledeće:
Tražim izvođača pjesme koju je obradio Bojan Bjelić - To nije ljubav... Confused Pjesma je na španjolskom... Barem mislim da je... Laughing Pa ako netko nešto zna ( a čisto sumnjam Laughing ), bit ću mu zahvalna... =)



Jaco ja to mislim da je to Arrow Shalim - Se me olvido tu nombre Very Happy


Da, to je ta pjesma! Very Happy Ne mogu vjerovati da sam dobila odgovor. Mr. Green Hvala ti puno, puno! Very Happy Wink
 
sade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 12:59 am    Naslov poruke: trazim pesmu Na vrh strane Na dno strane

jel mi mozete pomoci trazim pesmu koju peva musko i spominje kristinu agileru , andjelinu zoli i kornjikovu.... strana pesma ja mislim da je novija...





protektans@ymail.com



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"
 
Raziel@Nosgoth
א Ali Alakinא
<i><b>א Ali Alakinא</i></b>





Datum registracije: 21 Avg 2007
Poruke: 4465
Mesto: The Pillars of Nosgoth...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 20, 2008 3:48 pm    Naslov poruke: Re: trazim pesmu Na vrh strane Na dno strane

sade je napisao/la sledeće:
jel mi mozete pomoci trazim pesmu koju peva musko i spominje kristinu agileru , andjelinu zoli i kornjikovu.... strana pesma ja mislim da je novija...





protektans@ymail.com



Edit by ~SonicLady~: premešteno iz "Tražim"

Morandi - "Oh, la, la". Cool

_________________
 
sade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala hvala hvala hvala hvala puno!!!! Very Happy
 
Oci boje duge
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 30, 2008 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma ide nekako
na na na na na na nie ... na na na na na

to je refren
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> Tražim naziv STRANE pesme ili izvođača... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 34, 35, 36  sledeća
Strana 29 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon