www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Grcka muzika i plagijati
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
pedjaeskobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Maj 2008
Poruke: 1
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 27, 2008 2:57 pm    Naslov poruke: Pomagajte Na vrh strane Na dno strane

Da li je neko cuo pesmu sa najnovijeg albuma Ace Lukasa-Reci-na grckom ili bugarskom nisam siguran-ja sam je cuo, mislim na grckom-dali neko zna ko je peva ili kako se zpve ta pesma! Takodje i pesma Volim te na kvadrat od Srecka Savovica ! Hvala

 
nl99pk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Mar 2007
Poruke: 21
Mesto: Thessaloniki

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 05, 2008 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma GR muzika je totalno ok, nije kao ovo nashe, oni bar pevaju o ljubavi i tako tim temama, nisu kao nashe, kupi mi, plati mi, vodi me.... PFFFF....

_________________
evo jednog mog mixa
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 15, 2009 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sad otkrivam pesme Ane Visi

naravno, vec je sve polupoznato Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
beauty-91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 13 Feb 2009
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 06, 2010 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene zanima kako se zowe pesma na grckom ..pewa Lepa Brena-Ona ili ja.. Smile znam da ima na grckom..al ne mogu da nadjem!! Sad plizz hitno!! Sad
 
Ricky_007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2010
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 07, 2010 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene su ranije nervirale prerade... A sada me nervira kad neko napise glupost na dobru grcku muziku, ili kada 5oro njih zapne da obradjuje istu pesmu...

Ako se napise dobar tekst, i ako otpeva neko ko to ume, onda mi je sve ok... Kao npr. sa Draganom Mirkovic i pesmom Bas tebe volim ja i Tamo gde je milo moje... Ili sa svim Elminim pesmama

_________________
...leti visoko, kao orlovi, budi to sto jesi, budi najbolji, neka pevaju sa tobom gradovi... leti hrabro svojim krilima, tvoj je ceo svet i zato zivi ga, mozda neko cudo se i dogodi...
 
vidovit_vel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Nov 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 24, 2010 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koji sajt vi upotrebljavate za skidanje grcke muzike? eli imaju ista slicno kao domaci.de?? hvala
 
darke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 2
Mesto: Bijeljina RS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 28, 2010 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je l' zna mozda neko koja je pesma

Danijel Djokic & Sladja Delibasic - Nije lako.... ?

Valjda je grcka pesma xD

_________________
No fear! DARIO si here!!! Very Happy
 
darke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 2
Mesto: Bijeljina RS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 29, 2010 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e nisam se bas najbolje izrazio, izvinajvam se.... Very Happy

mislio sam sto se tice ove pesme, da li neko moze da mi nadje stranu verziju iste, mnogo je dobra...mislim da je Grcka muzika, ali nisam siguran 100%.

hvala, pozz.

_________________
No fear! DARIO si here!!! Very Happy
 
Bubble-gum
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 18, 2011 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Camminando camminando - Ana Oxa Smile mislim da je to pesma koju trazis:)
 
teksic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Maj 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2011 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratila sam se pre neki dan iz Stavrosa.
Extra je bilo, jedna pesma se vrtela non-stop sa refrenom sagapoo, sagapoooo, sagapo, sagapoooo. Dobar ritam, muski grcki glas ,ako neko zna da mi kaze gde mogu da skinem tu pesmu ili ko je peva.
 
Tozovatz
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jan 2013
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2013 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


 
alexioll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 25
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 05, 2014 12:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam grcku muziku. Najvise Annu Vissi i Kaiti Garbi.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Grcka muzika i plagijati Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon