www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste zadovoljni odabirom fakulteta?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 8:30 pm    Naslov poruke: Da li ste zadovoljni odabirom fakulteta? Na vrh strane Na dno strane

Dakle, zanima me nešto.
Oni koji su na nekom fakultetu, zanima me, da li su ga upisali na nečiji nagovor ( obitelj, rodbina), na prijedlog prijatelja, ili su baš tili taj fakultet upisat?
Da li ste zadovoljni odabirom fakulteta, i da li bi volili prominit nešto i ić nešto drugo studirat, ili čak da vam je dosadilo i volili bi odustat? Idea



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, pazi owako, ja sam moj fax zawrshio pre 3 godine, lm, upisao sam fax po mojoj zelji, zadowoljan sam, radim swoj posao, malo je naporan, ali, to je to.....
Sad, ti sama najbolje znash u kojoj si warijanti sa swojim faxom, i koliko ti on prija, kapiraj da cesh werowatno raditi posao za koji zawrshish fax, mada, znam dosta ljudi koji rade posao koji nema nikakwe weze sa njihowim faxom, tako da ti i nemogu dati neki sawet, a sama znash shta cesh sutra raditi sa tim faxom, lepo je kad si u poziciji da radish swoj posao, i napredujesh, dobar je feeling.....
Ali, to cesh najbolje ti znati.....

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 07, 2008 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izbor fakulteta je bio samo moj izbor i mislim da nikako nisam pogresila. Pronasla sam se u tome i cak sta vise dobila i vise nego sto trazim.
Danas je bar u Srbiji tesko saznati sta upisujes pre nego sto upises, retko se odrzavaju te prezentacije fakulteta i preporucujem svima da se prvo doooborooo raspitaju o fakultetu koji zele da upisu. Da obavezno odu na prezentaciju istog,da kupe informator(ok,oni cesto nisu lepo napisani i ne pruzaju pravu sliku).
Jos jedna stvar,ne padajte na one fore-mnogo je lak/tezak. To je zaista individualna stvar.
 
Atjka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 22 Apr 2007
Poruke: 20
Mesto: Valjevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam zadovoljna FON je odlican fax sem sto je skup al dobro...moj izbor roditelji su me ispostovali i tako Smile
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 8:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prezadovoljan sam, znaci, uciteljski fax je super, evo za sada mi sve ide, sve je oke! Cool

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 3:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa..Porodica me nije nagovorila oni su mi od početka rekli da imam slobodu u tome šta ću da odlučim da studiram..
U početku sam htela psihologiju i žurnalistiku ali pošto su to jako teški fakulteti a prijemni takođe odustala sam jer sam smatrala da neću upasti..
I pošto mi nisu još od srednje išle prirodne nauke,to sam batalila pa sam se okrenula društvenim i odlučila se za pravo.
I poprilično sam zadovoljna..E sada videću još kako bude sve teklo Wink
 
ivana_ecc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jul 2007
Poruke: 226
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ekonomija, apsolutno!

_________________

The Way I Are...More Than A Woman!!!
 
mile860J
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je najlakši faks na svjetu pedagoški, vučem se bez problema već godinu dana...
 
Vrbašanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 04 Dec 2008
Poruke: 35
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Htela sam i zavrsila ekonomiju. Sirok je to pojam, ali dobro za zaposljavanje.

_________________
zelene oči
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Da li ste zadovoljni odabirom fakulteta? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon