www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Filmovi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 19, 2008 10:40 pm    Naslov poruke: Filmovi Na vrh strane Na dno strane

E društvo .. evo mene .. samo da vas pitam nešto povodom nečega što mi je palo na um pa reko da vidim šta vi mislite o tome.

Dosta filmova se sada postavlja preko youtube-a pa smo mogli da ih postavimo u recimo umetničkoj sekciji pa sam hteo da vidim šta vi mislite o tome.

Hvala unapred.



_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li si mislio na trailere ili na cele filmove posto mislim da na youtube-u nema celih filmova, a i nije legalno?

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 9:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji dosta filmova koji su postavljeni u delovima pa sam mislio da to prebacim pošto sam našao jedan veoma dobar kanal gde je čovek postavio dosta filmova.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 22, 2008 11:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da to nece jos dugo biti online posto ne znam na koji nacin je dobio pravo da tako postavlja filmove...

Ako hoces, mozes da probas da realizujes ideju, pa ako ne ide, obrisacemo te teme i idemo dalje Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 25, 2008 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa znaš kako .. niko ga ne dira i on nikog ne dira tako da ne vidim u čemu je problem i kako bih mogao da ima problema ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 6:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PA tako sto je ilegalno da se postavljaju na net Very Happy

Tako je jedna devojka postavljala seriju Passions na net, i iz NBC-a joj zapretili da ce je tuziti i da ce morati platiti 10.000 dolara.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Pa znaš kako .. niko ga ne dira i on nikog ne dira tako da ne vidim u čemu je problem i kako bih mogao da ima problema ..


Koliko mi se čini, svaki snimak na Youtube traje nekih 9-10 minuta. Znači, film bi bio iseckan na 10-ak delova.

Što se tiče problema oko autorskih prava, mi ne bi snosili odgovornost već samo Youtube. U tom slučaju javlja se drugi problem: vlasnik traži od Youtube i/ili onoga koji ga je postavio da ukloni taj snimak (ili će ga tužiti), snimak nestaje i mi dobijemo "mrtav" link. To treba redovno proveravati i, ako nestane barem jedan od tih desetak snimaka - dobijemo film koji se ne može gledati.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 8:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sto bi uopste stavljali ovde filmove? to mi nije jasno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni meni iskreno nij jasno sta ce nam filmovi... Ako vam se diskutuje o nekom filmu, imate deo posvecen tome, ako vam se gleda film, ukljucite i gledajte, ovo ovde je ipak mesto za pricu i zabava, ne za zevanje u film Mr. Green Al dobro, to je moje misljenje Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Filmovi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon