www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rezultati izbora za Miss i Mistera 2008.
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Rezultati izbora za Miss i Mistera 2008. Na vrh strane Na dno strane

I ovi izbori za titule miss i mistera Domaćeg.de su završeni!

Obe ankete su zaključane i završile su se sa sledećim brojem glasova:
Izbori za miss: 110 glasova
Izbori za mistera: 78 glasova


Nagrade su sledeće:
• Prvoplasirani dobijaju (odgovarajuću) titulu Miss i Mistera foruma "Domaći.de" za godinu 2008.
Tri prvoplasirana na oba takmičenja dobijaju:
• zvezdice ispod nicka Arrow
• pretplatu na humoristički časopis "Ein Newŷddïon"
• pozivnicu za gmail


Pobednice u izborima za Miss 2008 su:
Druga pratilja: TAMARA MAGIS sa 16,36% glasova [18 glasova]
Prva pratilja: nextajox sa 21,82% glasova [24 glasa]
Miss foruma "Domaći.de" za 2008: Zemovka sa 24,55% glasova [27 glasova]




Dame su ipak lepša polovina, tako da imaju nagradu više kako bi još bolje istakle svoju lepotu Very Happy

*Miss foruma "Domaći.de" za 2008. Zemovka dobija šišanje + feniranje + dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu
*Prva pratilja nextajox dobija feniranje + dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu
*Druga pratilja: TAMARA MAGIS dobija dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu

Čestitamo Very Happy

Navedene nagrade su poklon frizerkog salona Loknica iz Beograda http://www.loknica.com Very Happy


Molimo pobednice da se jave adminu NenadS oko dogovora u vezi preuzimanja nagrade Very Happy


Pobednici u izborima za Mistera 2008 su:
Drugi pratioc: Kele sa 10,26% glasova [8 glasova]
Prvi pratioc: Jale21 sa 23,08% glasova [18 glasova]
Mister foruma "Domaći.de" za 2008: GroundZero sa 26,92% glasova [21 glas]



Pobednicima čestitamo i pozivamo ih, ako žele, da pošalju PP glavnom voditelju u vezi nagrada. Članovima koji su glasali, posmatrali i pomagali oko ovih izbora se zahvaljujemo, kao i moderatorima na pomoći i našim sponzorima za nagrade i kafu za voditelja.
Izvinjavamo se zbog toga što je glasanje slabo organizovano, ali krivica je na glavnom voditelju. Na idućem takmičenju možete opet očekivati tajno glasanje.

Zahvaljujemo se:
- Slatkoj Šanerki na ideji za ovo takmičenje
- Francuskinji koja je prva napravila temu za Mistera
- voditeljki Andrejici na otvaranju prijava za Mistera, ideji za zvezdice, raznim idejama i rešenjima za oba takmičenja
- Škorpijici na otvaranju ankete za Mistera
- Jerotiju na par dobrih ideja
- Eternity na predlogu od koje je potekao koncept prva dva posta u anketama
- Nenadu S. i caru Dušanu Silnom za pomoć u vezi tehničkog dela sajta
- kolegama i koleginicama modovima koji su pratili i nadgledali ceo tok izbora
- svim članovima na podršci, pomoći i osećaju za fer igru koji su ozbiljno prihvatili celo ovo takmičenje i igranje po pravilima. Podrška gledalaca jako puno znači. Wink
-
- i mnogim drugim koje smo propustili...

Nadamo se da ćete se prijaviti i u narednom izboru koji će početi 1. X 2009.

Vaši voditelji:
Andrejica & Coco Bill



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Epa bas lepo da se sve lepo zavrsilo Wink Cestitam svim pobednicima i naravno tebi Koko jer si i ovoga puta bio car za Ziri Razz
 
Nesho79
Zaljubljeni
<b>Zaljubljeni</b>



Godine: 45

Datum registracije: 23 Dec 2007
Poruke: 21378
Mesto: U njenom srcu//Cacak-KM

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitam i ja svim pobednicima i njihovim pratiocima Wink

_________________
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve cestitke i od mene,ali nisam bas zadovoljna sto je ground zero pobedio,vec sam rekla zasto.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 4:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GroundZero je bio moj favorit, Zemovka nije, ali ipak - čestitke i od mene. Wink

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke za miss i mistera Wink

I da se zahvalim svima koji su glasali za mene,hvala od srca Smile
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke svima, posebno mom Keletu. Cool

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo za miss i mistera,kao i svim pratiocima Smile cestitam svima,i hvala vam sto ste glasali za mene Smile

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naknadno upisano u prvi post, ali da naglasimo još jednom Very Happy

Dame su ipak lepša polovina, tako da imaju nagradu više kako bi još bolje istakle svoju lepotu Very Happy

*Miss foruma "Domaći.de" za 2008. Zemovka dobija šišanje + feniranje + dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu
*Prva pratilja Nextajox dobija feniranje + dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu
*Druga pratilja: Tamara Magis dobija dekorativni manikir u frizerskom salonu Loknica u Beogradu

Čestitamo Very Happy

Navedene nagrade su poklon frizerkog salona Loknica iz Beograda http://www.loknica.com Very Happy


Molimo pobednice da se jave adminu NenadS oko dogovora u vezi preuzimanja nagrade Very Happy





Čestitke i od mene pobednicima ovog izbora Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 9:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala svima na glasovima, isto tako cestitam misteru i mojoj jedinoj najlepsoj misici Zemovki ili samo mojoj Mariji... Wink

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
Marko>92
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 3314
Mesto: Šabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj favorit je bila tamara magis,
nem veze sto nije pobedila.......
al vazno je da je bar nesto osvojila.......... Very Happy

a sto se tice mistera,nisam siguran za koga sam glasao,dal za jala ili ground zero...........?! Rolling Eyes
al svejedno obojica su tamo gore....
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 01, 2009 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OOoo hvala za feniranje Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Rezultati izbora za Miss i Mistera 2008. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon