www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Masaža?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Masaža? Na vrh strane Na dno strane

Sta bi ste uradili da vasa devojka oce da ide na masazu i da iskljucivo bude muskarac a ne zena maser??

Jel bi se bunili ili sta?



_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako mi navede barem jedan dobar razlog zasto iskljucivo kod muskarca, onda se ne bih ljutio. Mada mi u ovom trenutku ne pada na pamet koji bi to jos razlog, osim zadovoljenja sexualnih nagona, mogao jos da bude. Rolling Eyes
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno,ako ne onda bih napravio kontru i otisao kod masazerke ili bi se video sa bivsom:D ili bih kipteo u sebi,mada ovo poslednje slabe vajde

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maser kao maser i nije toliki problem .. isto tako ako se ona ne bude bunila da ja odem kod neke maserke.. zasto bih se ja onda bunio ako znam gde ce ona ici posle tog masera .. Cool

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Maserke, ma koliko da su snazhne, ne mogu da imaju istu snagu kao dobar mushki maser. Ne idemo maseru da nas miluje, idemo da nam namesti koshchice , da "limpfne chvorice" dotera itd... A za izvesne radnje je potrebna snaga i izdrzhljivost. Zato je u redu da ide kod mushkog masera. Nece nishta vishe videti nego neki tip na moru od moje mi dragane. Toliko.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
babyboom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 10 Nov 2007
Poruke: 132

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sorry ! ali morala sam malo da zavirim u vas kutak ... posto sam u tom poslu (kozmeticar -maser) rec -dve od mene ... zavisi od devojke do devojke sta ona ocekuje od te masaze Wink Smile ... ja radim relax masaze i dolaze mi i zene i muskarci... moja iskustva govore da uglavnom to tako i shvataju ...a sto se tice muskaraca...pa mislim da dolaze oni koji zele da uzivaju u zenskom dodiru ali bez "prljavih namera " Very Happy a ne da ih neki dlakavi stokilas lomi ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
"lakse je umreti nego voleti
zato ja sebe mucim zivotom!"
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slučaju, jedno od pravila kod masera je da se masiraju mesta najmanje 10cm od erogenih zona. Mr. Green
Što se tiče masaže (postoji posebna tema u "Zdravlju", ako se ne varam) već sam rekao da se pomalo razumem i držim se osnovnih pravila, a svoje devojke sam uvek ja masirao i nije im trebao profesionalni maser. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 8:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kažu da dobro masiram, pa bi ja to radio, al eto, ako joj je potrebna druga masaža, neka ide slobodno, al bolje da ne saznam da je išla da se BiiiP mjesto masira.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Jokky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2008
Poruke: 221
Mesto: <Destination Unknown>

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 01, 2008 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Pa ako mi navede barem jedan dobar razlog zasto iskljucivo kod muskarca, onda se ne bih ljutio. Mada mi u ovom trenutku ne pada na pamet koji bi to jos razlog, osim zadovoljenja sexualnih nagona, mogao jos da bude. Rolling Eyes


Evo bubam odnikuda ali mozda cisto radi jedne profesionalne masaze za relaksaciju tijela.Da je to sta ti mislis u pitanju ja mislim da ipak ne bi isla kod masera,zar ne Laughing

_________________
Somewhere, over the rainbow, skies are blue.
And the dreams that you dare to dream
Really do come true.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima moja zena masera u kuci Very Happy

Kada odemo na odmor, onda u vecini slucajeva odemo na profesionalnu masazu, i negledamo da li je musko il' zensko. Bitno je da se masira kako treba i da izadjemo opusteni i svezi.

Nego pitanje za postavljaca teme: Jel to ona iskljucivo hoce bas kod istog masera il' samo da je muski? Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Alexzemo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 17 Okt 2008
Poruke: 15

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 03, 2008 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa insistirao bih da ode kod drugog muskog masera a ne tog sto ona hoce, a ako se bude bunila i navaljivala bas kod tog putio bih je da je on izmasira pa bi je ja posle izmasirao haha salim se naravno na to gledam sasvim ok ako je on dobar u tom poslu onda zasto da ne ...

_________________
"zivi i pusti druge da zive" Smile
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 03, 2009 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam o tome razmišljao .ali mislim da joj nije potreban maser ili bilo kakva masaža.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Masaža? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon