www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto je red u kojem stojite uvijek najsporiji?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
dekicar92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Avg 2008
Poruke: 28
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 12:58 pm    Naslov poruke: Loša procena? Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da je to samo zato što loše procenimo situaciju... Kada dodjemo, recimo, u poštu i vidimo dva reda mi ćemo pokušati da procenimo koji je red najbrži. Ali mi tu procenu pravimo na osnovu trenutne situacije, npr. ima neka baba u jednom redu koja ima problema da nadje novčanik i ona strašno usporava red. Mi, misleći kako je taj red spor i ne primećujući staru blago nesposobnu gospodju, izaberemo drugi red koji nam se u datom trenutku čini kao znatno brži. Stanemo u taj red i vremenom stanu ljudi iza nas i nama nema kud... I onda se opet pojavi neka starija gospodja ovog puta u našem redu i to ispred nas, i tako onaj prvi red postane brži.
Zaključak je da mi ne treba da pravimo procenu na osnovu trenutne situacije nego da tokom vremena vidimo kako koji red napreduje i koliko ima starijih gospodja ( Razz ). Ali (da, uvek ima "ali"), kada bi pokušali da pravimo procenu tokom vremena, tj. da "izračunamo" prosečnu brzinu svakog reda, ubrzo bi shvatili kako to oduzima previše vremena i kako dragocena mesta u redu brzo nestaju, što nas tera da procenu (makar i pogrešnu) napravimo jako brzo. Ističem ono "Ja mislim" na početku...


 
Lily@na
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Avg 2008
Poruke: 12
Mesto: Petrovgrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Red u kojem stojimo je uvek najsporiji bas zbog toga sto stojimo u njemu. Kada bi se malo mrdnuli, mozda bi i stigli do cilja...A za to su potrebne jaka volja,zelja i vera. Da imamo volju da zelimo to u sta verujemo. U stranu da odbacimo nestrpljenje, jer je ono uzrok sporog kretanja. Bog nas uci strpljenju. Strpljen-Spasen!

_________________
Kad nikog nemam, onda sam najjaci jer, imam samo tebe, Gospode!
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 10:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa, kao što već neko reče, loša procena.
 
kalamarko
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Nov 2008
Poruke: 5
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 17, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato što je motor kod vozila uglavnom napred pa kad ja dođem na čelo reda ne čini mi se da je najsporiji,he.he

_________________
osmeh Smile
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 21, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh Marfi je čudo Laughing Laughing

a valjda smo pomalo i baksuzi Laughing

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sudbina, kletva, ili nešto treće Mr. Green

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto sam maler Mr. Green

a otkud znam...mislim da nam se to samo cini
da pitas onog pored tebe, poceo bi da psuje od kulina bana, i onda bi ti preseo i red i kukanje i sve zivo Mr. Green

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma cini nas se bre.
Zato sto smo mi unutra, i zato sto nam se stalno zuri, pa nam se cini da mi stojimo, a svet se oko nas pomera. To je to..i nista drugo Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad mi palo na pamet nešto Mr. Green

Možda nam se čini da je najsporiji ako žurimo negdje jako ili kasnimo već na neko mjesto pa nam se čini da sve ide takoooo sporo Rolling Eyes

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 21, 2009 7:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto sam ja u njemu

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 2:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato što sam uvijek na pogrešnom mjestu u pogrešno vrijeme.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Strahotta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 11 Jan 2009
Poruke: 19
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 27, 2009 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- Zasto je red u kojem stojite uvijek najsporiji ? -

Zato sto mu svako od vas bas to dozvoli !!!
Red u kom se ja nalazim se jako brzo smanjuje, ili podesim situaciju tako da bar ja u njemu jako brzo napredujem.
Ne mora to da bude nista bezobrazno niti neumesno (nekad i mala sala, ili neka lepa rec preokrene situaciju) jednostavno, ako nesto zelis da uradis (makar to bilo i napredovanje u redu u kom stojis) naci ces nacin da to i ostvaris, a ako neces, naci ces izgovor - tipa, vidi onu babuskeru kako smara sa milion pitanja, ili sve ostale gluposti na koje mozes da naidjes smarajuci se u redu, i kukajuci nad svojom tuznom sudbinom skrstenih ruku Smile

_________________
Bre Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Zasto je red u kojem stojite uvijek najsporiji? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon