www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Iphone
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
M!K!
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 10:17 am    Naslov poruke: Iphone Na vrh strane Na dno strane

Caos

Interesuje me dali imate iPhone i kako ste zadovoljni sa njim..

Sto se mene tice meni je exXxtra telefon i zadovoljan sam Very Happy


 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je bese onaj tel sa 1,3 MP ?
Neka hvala ne treba mi nikad u zivotu..
Bolji mi je Samsung player addict 16G i 5MP Wink
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 28, 2008 10:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cao

Ma telefon je fenseraj za cooliranje, sta mi vrijedi dobar mobilni bez Bluetootha, Stereo zvucnika, blica, jadne kamere od samo 2 MPX, softvera koji samo hoce da se koristi onaj kilavi jadni iTunnes itd.
Da ne pominjem funkcije kao sto je recimo kod SMS-a da mozes dobijenu poruku proslediti nekom drugom itd.
A juce sam uzeo od druga na kratkno iPhone da se poigram malo sa njim, nakon 5min telefon zablokirao... Morao je da ga pali i gasi... a to paljenje / gasenje trajalo je jos 5min...
A Applova politika da ako koristis njihov produkt ne mozes kombinovati stvari sa drugim hardwerom stvarno je jadna...
Samo kad vidis njihove MacBookove sa nenormalni cenama...
Ili recimo vreme koje treba da se ulozi da covek ima par korisnih programa na iPhoneu, pa sinhronizacija imenika sa PC-om, posto pametni iPhone nije u mogucnosti da uzme direktno imenik sa sim kartice... a postoje i za to nacini, naravno opet dodatan program, gubljenje vremena...

Ko ima vremena da se nervira sa tim cudom srecno... Smile

PozZz

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cudi me da se ovaj telefon toliko reklamira a da niko nije zadovoljan njime Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam zadovoljna Shocked ne kuzim, dobila sam ga od frenda prije mjesec dana i sjajan je u svemu. slike su preterane, mislim i ne trebaju mi brutalne fotografije kad imam digitalac, mejl i internet mogu ladno bit dugo a da se ne ugasi ni nist.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

red_devil je napisao/la sledeće:
Cao

Ma telefon je fenseraj za cooliranje, sta mi vrijedi dobar mobilni bez Bluetootha, Stereo zvucnika, blica, jadne kamere od samo 2 MPX, softvera koji samo hoce da se koristi onaj kilavi jadni iTunnes itd.




a sta ce tebi uopste telefon? sto lepo ne kupis foto aparat, i ostale tehnoloske drangulije pa se igraj do mile volje


znam da se danas preteruje s mobilnim ali ovo......


meni se iphone svidja, i kad tad ce biti moj, blokirao on ili ne

hvala Andjo za jedinu podrsku Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
-daniel-
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 07 Dec 2008
Poruke: 537

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 26, 2008 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se iphone, nemam primedbi. Koristim ga vech duze vreme.
 
War Machine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jan 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam ga izvesno vreme i uopste me nije odusevio, osim fensi displeja i jos nekih sitnica.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Iphone Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon