www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nakit
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 10, 2008 1:29 am    Naslov poruke: Nakit Na vrh strane Na dno strane

Verovatno, kao i većina žena, volite nakit. Samo, nije uvek jednostavno odrediti kakav nakit najbolje izgleda na vama. Naravno, tu je i pitanje kakva vrsta nakita se vama najviše dopada - da li više volite srebro ili zlato? Drago kamenje nije svima dostupno, ali i ako vam jeste dostupno, da li vam se dopada? Poludrago kamenje je dostupnije; bižuterija je takođe dostupna. Kako vam se takav nakit dopada? Opet, od svih mogućih varijanti s nakitom, kakva bi najbolje izgledala baš na vama? Evo malog vodiča.

Ukoliko je vaša kosa pepeljastoplava, a ten svetao (nordijski, pomalo plavičast), najbolje vam pristaje srebrni nakit. Odgovaraju vam i setovi nakita s ružičastim i svetloplavim cirkonima ili staklićima (trenutno su veoma moderni). Ukoliko vam se to više dopada, možete nositi i bisere i perle s ružičastim odsjajem.

Još uvek za plavuše, ali ovog puta one sa zlatnom nijansom kose, toplom bojom tena i žućkastim podtonom - verovatno instinktivno birate zlatni nakit i on vam dobro stoji. Međutim, još bolje bi vam stajalo drago i poludrago kamenje sa smeđim tonovima, kao što su ćilibar i citrin. Narandžasti nakit ili nakit boje kajsije (recimo, mesing ili štras) vam takođe lepo stoje.

Ukoliko imate crvenu kosu (topli bakarni ton ili crvenosmeđi tonovi kose) i porcelanski ten (prva asocijacija na ovakav izgled je Nikol Kidman), fantastično će vam stajati, zbog kontrasta, zeleno kamenje. Naročito će lepo izgledati u kombinaciji sa zlatom. Zelene kamenčiće možete kombinovati i sa srebrom. Ukoliko vam se više dopada, možete iskombinovati i smeđe i zlatne boje nakita - tu neće biti toliko kontrasta, ali će delovati veoma harmonično.

Smeđokosim damama (može i s crvenkastim primesama) s južnjačkim (tamnijim) tenom veoma odgovara zlato - time će još više naglasiti nijanse kose i tena. Pored zlata, odgovaraju im i tamnosmeđe, sjajne staklene perle, a može i drago kamenje kao što su tigrovo oko ili kvarc.

Damama crne kose, svetle kože i rumenih usana (poput Snežane iz bajke) odgovara i zlatni i srebrni nakit. Zlato im najbolje stoji u kombinaciji s crvenim dragim ili poludragim kamenjem ili staklićima, a srebro u kombinaciji sa safirima, štrasom ili staklenim perlama posebno će istaći njihovu kosu, čineći je neodoljivo blistavom.


Zlato, srebro, biseri, bižuterija... I još mnogo toga...

Kakav nakit volite da nosite? Imate li neki deo nakita od kojeg se nikad ne odvajate?



_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste da je u prvoj poruci obracenje zhenama, devojkama.
Uchinicu tako kao da nije pa cu da odgovorim.

Nosim platinu i srebro. NaraFno, nemam "collier"i narukvicu, nego lanac + prsten. Na tome se zavrshava. A po ovom tekstu iznad bi mi, kao, vishe odgovaralo zlato + srebro. No, ukusi su razlichiti - hvala Bogu. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo srebro i to prstenje koje obozavam, kao i ogrlica ali samo zbog priveska

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 24, 2008 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlato, zlato, i zlato. Samo to nosim.

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlato ako je belo i srebro ako je srebro Mr. Green
Ne volim boju zlata, iako vidim da mi se to gore preporucuje. Naravno posedujem odredjene komade istog (zutog zlata) ali, ono cami cekajuci da ga ja jednog dana obesim Mr. Green Ok,ne mogu poreci,zaista su lepi komadi tj komplet, ali dzaba mu sve kad je zuto Smile
Trenutno na sebi imam ogrlicu srebro+kaucuk-poklon od drugarice, i to uglavnom furam Cool
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 25, 2008 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Baš isto kao :LOL:, zlato ako je bijelo i srebro-srebro.
Pa ja ne znam ni sama koliko nakita imam, Isuse. Shocked Od minđuša, lanaca, katanaca, prstenja, narukvica, naokonogica Mr. Green
Naravno, ne nosim uvijek sve. Minđuše i ogrlice - uvijek. A ostalo u ovak drugim prilikama.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim mnogo nakita..moj obavezan nakit je sat...

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
sanjica_tz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Nov 2008
Poruke: 24
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 14, 2008 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ne volim puno nakita da imam na sebi uglavnom
samo srebro i to lancic i naruknica dovoljno
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 15, 2008 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim nakit,ili mogu reći obožavam Wink
Uglavnom su to minđuše i neka narukvica ali da su od srebra ili belog zlata..
Zlato retko kad nosim jer ne volim tu žutu boju,volim belu i kad sjaji Very Happy
U poslednje vreme često nosim ogrlice i prstenje.
 
kvartal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Dec 2008
Poruke: 1

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim nakit,najvise belo zlato ili kombinaciju sa sa istim. Wink
 
mala_princeza91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 20

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 2:48 am    Naslov poruke: .... Na vrh strane Na dno strane

ne wolim neshto puno nakit....
nosim satowe i imam ih dosta da mi se slazu sa garderobom...
prstenje ne wolim...
i wolim ogrlice,ali ne bizuteriju nosim belo zlato iskljuchiwo...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 13, 2009 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim dobro prstenje i lancice.
zlato ne podnosim,a srebro obozavam.
drago kamenje mi je super( posedujem prst od mesecevog kamena koji obozavam).

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Nakit Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon