www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BMW Z9 Concept na Shanghai Auto Showu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 4:06 am    Naslov poruke: BMW Z9 Concept na Shanghai Auto Showu Na vrh strane Na dno strane

Na Shanghai Auto Showu, koji se održava od 22. do 28. aprila, BMW će predstaviti Z9 Concept. To i nije neko posebno iznenađenje s obzirom da su paparazzi već snimili Z9 za vrijeme posljednjih testova.

On bi u svakom slučaju trebao postati konkurencija jurilicama kao što su Mercedes-Benz SL i Audi R8.

BMW se nada kako bi mogao prodavati oko 15.000 primjeraka ovog roadstera, premda tržišni rezultati prethodnika, modela Z8, nimalo ne ohrabruju. Podsjetimo se, prodan je u samo 5.700 primjeraka. Nijemci ističu kako će BMW Z9 Concept biti dvosjed s agregatom sprijeda i pogonom na stražnje kotače.

Očekuje se da će bazni model imati 335i twin-turbo agregat, ali još je nejasno kakav će motor biti ugrađen u top model - 5.0-litreni V10 iz M5/M6 linije ili novi 6.3-litreni V12.

Evo i nekoliko slika....

Sta vi mislite kako ce proci ovo auto i kako vama izgleda.... Wink



_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 08, 2007 5:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Pa kod mene prolazi...BMW je BMW....

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...meni se ne svidja, previshe je "Japaniziran" od pozadi a od napred ima preeeeemalo detalja, pogotovo mi se ne svidjajoo ovi mali farovi...jbg, ookoosi se razlikoojoo...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni se ne svidja vise nikako , Z8 meni se bolje svidja

_________________
I C E M A N
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je neki hibrid z4 i 645 pa onda nešto izmedju sa spojelrom pozadi..ovo verovatno neće ugledati svetlost dana

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 4:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo malo iznutra... Very Happy




A ja bash volim jednostavno.... Very Happy

_________________
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 24, 2007 9:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*~*Dixy*~* je napisao/la sledeće:
A ja bash volim jednostavno.... Very Happy


Hmmm, plavooshice moja, to je verovatno shto samo jednostavne stvari mozesh da razoomesh Laughing ...a nije stvar u jednostavnosti, ovaj auto mi izgleda kao ne bash oospeshan spoj japanca i prednjeg dela bmw Laughing jednostavno jedino farovi i znak govore da je ovo BMW inace mi ovo vishe lici na Nissan ili Mitsubishi...

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
ZGboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2007
Poruke: 17

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 9:50 am    Naslov poruke: .. Na vrh strane Na dno strane

brutalna kola
 
bmw.fanatik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 14

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 13, 2008 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*~*Dixy*~* je napisao/la sledeće:
Laughing Laughing Laughing Pa kod mene prolazi...BMW je BMW....

potpisujem Mr. Green

_________________
Jednom BMW, uvijek BMW (osim ako te raskuci, pa se ono "uvijek" pretvori u "a mozda opet jednog dana kad dobijem na lotu").
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 2:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nije bas moj ukus. ima timless classic written all over it.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> BMW Z9 Concept na Shanghai Auto Showu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon