www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treba li tolerirati glupost?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
sansei
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2007
Poruke: 89
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 10, 2008 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i tolerancija ima granice,ne ostajem ravnodusan prema onim koji predju tu granicu,cini mi se da mi se glas sam povisi,mozes me zamarat al nemoj me smarat Smile


_________________
biti pokoren,a vladati osvajacem- najveca je zenska vrlina!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart pa mozda su ljudi imali samo los dan ili su za razliku od drugih ustali ranije, pa vec imaju neku dozu umora ili mozda su izcrpljeni i koncentracija im je opala..

treba imati obzira prema drugima a ne biti drzak Wink

_________________
 
Lee123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Avg 2008
Poruke: 2

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 26, 2008 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo promislis sta je reko pa posle kritikujes, jer mozda i ima smisla u nekom kontekstu.
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 26, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gluposti tolerisem iskrena da budem dosta zavisi i od mog raspolozenja i od koga dolaze gluposti Mr. Green

_________________
vera,ljubav,nada
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 8:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, treba tolerisati gluposti, da bi onda mogli posle da podelimo te iste gluposti ovde na forumu Mr. Green

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 30, 2009 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inače mogu sve da saslušam,od onih pametnih riječi pa do totalne gluposti.
Sad ne mogu baš da slušam čitav dan kako neko nešto baljezga i da pri tome
ostanem hladan.Ali nekad i nevjerovatna glupost može da valja u životu.
Ali svakako svaku reč dobro razmotrim pa tek onda je ocjenim dali je glupost ili ne.
Mada ako poznajem nekoga znam i šta može da kaže pa tako da i nemam nekakvih problema sa glupostima,tj da se iznenadim.Šta možeš da očekuješ od nekoga ko je glupan po prirodi nego glupost.Mada gluposti ne govore samo glupani,čist primjer su ovakvi ili slični forumi.Kada neko ko ima šta da kaže i to i kaže.Tj piše pametne stvari i od jednom izjavi ili napiše glupost da ne možeš da vjeruješ da je to ta osoba napisala.
Ja veći problem imam od gluposti ,sa ljudima koji misle da su zanimljivi,a uuustvari su toliko dosadni da ih ne možeš trpiti.Imam jednog radnog kolegu koji non stop priča nekakve viceve.A ja kao prvo nisam baš ljubitelj viceva.
Kud zna za pet dana da ponovi neki vic 5 puta, ja onako gledam,znam da nije budala ali neznam šta da mu kažem.
To mi je takođe jedan primjer kako neko ko ima mozga u glavi može da bude i dosadan a isto tako i glup.
Ko može da kaže da nije nikada uradio nešto glupo.Ili još da kaže da nije nikada rekao nešto glupo.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Treba li tolerirati glupost? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon