www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sims 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~
::  

Interesuje me koliko članova redovno igra ovu igricu. Hteo bih da napravim nešto u stilu "velikog brata", pa da vidim kolika je zainteresovanost.
Igram skoro svaki dan
34%
 34%  [ 9 ]
Retko igram
19%
 19%  [ 5 ]
Ne igram
46%
 46%  [ 12 ]
Ukupno glasova : 26

Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 18, 2008 1:27 am    Naslov poruke: Sims 2 Na vrh strane Na dno strane

Sada sam uzeo ekspanzije "Nightlife" i "Seasons", ali se još ne usuđujem da ih instaliram da mi ne bi nestao ceo jedan komšiluk. Shocked

Da li ste vi instalirali neke ekspanzije? Kako se tada ponašala igrica? Je li bilo nekih problema? Ukratko, kakva su vaša iskustva sa dograđivanjem igrice?



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
kid_ns
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 214
Mesto: Futog

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno je ne igram, sto ne znaci da necu u buducnosti. Sta si mislio pod tim da organizujes?!

_________________
ZIVOT JE PLAZA - LIFE IS A BEACH
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 10, 2008 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrala sam samo klasicni Sims,vise iz zezanja...pravila drugarice i njihove momke...Smile
NIsam nikad dogradjivala...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
MirkoPop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 01 Avg 2008
Poruke: 5
Mesto: Sjenica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 3:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrica je stvarno super.Ja sam naucio sad da sam pravim odecu,cak stavljam i Tatoo Simsima na kozu. Laughing Samo me zanima ako neko zna da li moze u expanziji Free Time,da se napravi neki drugi auto osim onog jednog stalnog?Onaj je bzvz! Mad
 
Speedline
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Okt 2008
Poruke: 52

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jel to još uvjek netko igra?
 
**Ghost_Rider**
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 30

Datum registracije: 10 Jun 2007
Poruke: 947

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 06, 2008 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se nesto i nesvidja igrica al je igram cisto iz dosade Mr. Green

_________________
ljudi xitno mi je potrebna pomoc... Zamolio bix was swe da posxaljete poruku "Morar i Zoka - Srce tiho zaplache" na ovaj profil : kako bi pobedio na takmicxenju "Naj Srbije" ... Hwala .. ... Sme da se glasa samo jednom...
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja tako volim tu igru ali nikako da je instaliram.... Crying or Very sad
 
miloos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Okt 2008
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 3:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je ta igra poprilicno dosadna!!!!
Igrao sam je veoma malo i brzo zamori coveka... ! Evil or Very Mad
 
devla94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 29

Datum registracije: 13 Feb 2008
Poruke: 21
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

retko igram
 
mala_slatka_14
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nek mi neko kaže kak da skinem sims 2!! ja neznam =(javascript:emoticon('Sad')
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 05, 2010 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ova igrica bezveze...

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
masinerija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 7

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2015 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Igrao davno. Bilo mi je zabavno koliko toliko. Dakle moze proci

_________________
Filmovi Online
Gledajte filmove u vrhunskoj 1080p kvaliteti s prijevodom online.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Gaming World ~ -> ~ PC Igre ~ -> Sims 2 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon