www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The Skeleton KeY
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  

Da li ste gledali film i kako vam se cini!!?
Da,gledao sam i bas mi se svidja!
53%
 53%  [ 7 ]
Da,gledao sam ali mi se uopste nije dopao!!
15%
 15%  [ 2 ]
Ne,nisam gledao!!
30%
 30%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 13

Autor Poruka
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 31, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: The Skeleton KeY Na vrh strane Na dno strane

Mogu vam reci da mi je ovaj film ostavio veoma pozitivan uticaj,i to samo zato sto nije kao ostali!Vecina filmova je sve na jedan isti fazon(rat,kradja,pljacke,vampiri itd...)ali verujte ovaj je presao sve!!Trebalo bi da odgleda onaj ko nije!!Film je strasno dobar!!


_________________
Alexandar
 
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 16, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam ga gledala i iskreno nisam bas odusevljena sa njime mnogo vise sam ocekivala.kraj mi je skroz glup,mada i ja sam nekada volela takve filmove sad mnogo vise od njih ocekujem
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ceo film je uobicajen, vec vidjen, ali je kraj ono shto je uciniilo da konacan utisak bude vishe nego pozitivan. Kraj filma je FENOMENALAN Exclamation

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 21, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je odličan...jedan mi je od omiljenih.
 
nesonene
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 05 Maj 2005
Poruke: 151

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 28, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je super mada nisam ocekivao anakav zavrsetak tj da oni ponovo nastavljaju da zive
 
AdryR
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 20 Jan 2006
Poruke: 715

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hi!
pogledala sam film i sasvim mi je ok--najvise mi se svidio kraj, bas u mome shtihu! ciao! Smile

_________________
WildCat69 StillUnknown2U
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AdryR je napisao/la sledeće:
Hi!
pogledala sam film i sasvim mi je ok--najvise mi se svidio kraj, bas u mome shtihu! ciao! Smile


Slazem se stobom. Film je ok, nego kraj mi se najvise svidja. Nisam ocekivala da ce tako nesto da se desi =D>
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se baš svideo Very Happy

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> The Skeleton KeY Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon