www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Elma- Novi CD
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao što već rekoh, Elma je legenda. Odličan glas, dobar stas, elegancija, umjerenost. Sve je na svom mjestu. U današnjem svijetu ona je rijetka pristojna pojava. Pjesme su joj super. Posljednji album je odličan sve do jedne pjesme. Od starijih pjesama mogu izdvojiti: Ah tugo, tugo, Jednu suzu želim, Ništa lično, Treba mi, Volim te, Sat što kasni, Odvedi me, Ruka pravde. I dan danas slušam zadnji cd kao da je izašao jučer, a ne prije dvije godine.


_________________
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@ telulu
Drago mi je da imas lepo misljenje o Elmi. I tacno je sve ovo sto si rekao. Elma nije kao pojedine "pevacice", kojima je samo bitno da se skinu i da pokazu silikone. Elma ima divan glas.

Uskoro izlazi i njen novi cd, osmi po redu. Pesma "Lepi" koja je izasla letos je jedna od pesama koje ce se naci na njenom novom albumu, koji ce biti pun pogodak, to vam tvrdim.
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 21, 2007 3:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Već se radujem novom albumu. I Elma je jedna od rijetkih pjevača na čiji bih nastup volio otići. Imao sam priliku ovo ljeto, ali nažalost sam je propustio. Crying or Very sad

_________________


Poslednja prepravka: telulu datum Ned Dec 02, 2007 1:09 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
quaresma*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2007
Poruke: 17
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 22, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma Lepi je extra, kakve ce tek biti ostale....

_________________
one noci kada izdahnem,
zadnje pivo za tebe popijem,
i na nebu tom na koje idem ja,
sija moja ZVEZDA CRVENA...
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 23, 2007 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bice jos bolje... Wink
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 29, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elma gostuje 08.12.2007 u Baselu u Svajcarskoj, diskoteka Troja.

Sve ostale informacije o njoj mozete saznati na njenom zvanicnom sajtu
ne znam da li smem da stavim adresu, da me ne banuju... ali imate adresu u mom profilu. Pozdrav
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je Elma, ima extra pesme. Ja obozavam da je slusam.

_________________
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 6:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li neko detaljnijih informacija o novom albumu? Maja83 ako imaš nekih slika sa zadnjeg albuma pošalji mi na pm. Please.

_________________
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Album bi trebao do nove godine da izadje, takve informacije imam ja, ali jos uvek nista nije sigurno. Elma je jos uvek u fazi biranja pesama.

Sto se tice slika, mislis na slike sa albuma "Gradske price"?? Imam neke slike, mogu ti poslati.
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 1:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, mislim na taj album. Pošalji Mr. Green

_________________
 
Maja83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 35
Mesto: Cuprija, Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 09, 2007 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane



@ telulu
Nadam se da su ti se svidele fotke koje sam ti poslala.
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 03, 2009 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Elmu nisan prije volila - imala je onako nekako krišteći glas Laughing
Al dobro šta je starija, smanuje joj se ta krištavost pa eto poslušam je.
Od naj naj pisama bih izdvojila -> VOLIM TE, Lepi, Ah tugo tugo vječni hit..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Elma- Novi CD Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon