www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Morandi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Morandi Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovoj grupi? Da li vam se svidjaju njihovi hitovi poput "Love me" , "Oh la la" - (Beijo uh la la)", "Falling asleep", "Crazy", "Angels" "Save me", Afrika", "Musica mi libertad", .. .. .. itd

 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Inace ne slusam Morandi ali Angels je vrh stvar,jedna od najdrazih takvog tipa
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 20, 2009 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino i dan danas volim da poslušam Morandi - Love Me (DJ Elis Romanian Extended Mix).... volim bells Mr. Green

Inače su dobar tim... dosta kvalitetna komercijala Wink

_________________

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 01, 2009 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu mi baš nešto specijalni, nikad bili.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imaju predobre pesme,vrlo dobra grupa. Wink


Na prvom mestu su mi pesme Arrow Love me i Save me

Onda idu Falling asleep,angels,Oh la la la...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam gde još da izjavim svoje mišljenje o ovome ... već sam napisao o "morandcima" Mr. Green Mr. Green
Moram reći sledeće Arrow
Primetio sam već odavno da ljudi nisu upućeni (niti žele da dublje provere šta zapravo slušaju)....

Pre negde je neko bio otvorio temu za Deep Dish (i nije se ni usudio da se raspita ko su deep dishovci) Exclamation
Znači ja bih zamilio kad već neko otvara temu... da je sredi i izgleda normalno....

naprimer:

MORANDI is a romanian dance-pop project created in 2004 by MARIUS MOGA (production/voice, born on december the 30th of 1981 in Alba Lubia) and ANDREI ROPCEA (production).
MORANDI is an acronym taken from MOGA for MO, witch add by the R from ROPCEA and ANDI, le nickname from ANDREI. Their greatest national hit will be "BEIJO (UH LA LA)" (1st of their 3 #1 in Romania on the 20/07/2005 for 9 weeks, in Turkey and #1 in Bulgaria on the 27/03/2006 for 2 weeks), track taken from their 1st LP "REVERSE" out in 2005.


može se doda i sličica Laughing Mr. Green




ps. ovo se nikako ne odnosi samo ka dragani.m.... ona je dobra devojčica i potrudila Laughing Laughing Razz Razz

_________________

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisu mi loši.Punu godinu dana sam stalno slušala Love Me, a dobre su mi i Save Me, Falling Asleep, Angels.Nisu loše ni ostale pjesme, da se izabrat nešto dobro.Sad ih više baš i nemam često na playlist jer sam ih se prezasitila od tolk slušanja, al doći će opet vrijeme Morandija i kod mene.

Auuu u spotu Love me ...onaj frajer...baš me zanima kako se zove da nađem neku njegovu sliku i isprintam si ju na big formatu i zaljepim na plafon iznad kreveta da ljepše sanjam Mr. Green

_________________
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poison je napisao/la sledeće:


Auuu u spotu Love me ...onaj frajer...baš me zanima kako se zove da nađem neku njegovu sliku i isprintam si ju na big formatu i zaljepim na plafon iznad kreveta da ljepše sanjam Mr. Green


ufff i ja bi voleo da znam njen broj da je zovnem na piće.... ima oči po mom UKUSU Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________

 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E Cherry Ti bi sad... Very Happy meni dovoljna bar slika Very Happy Ja probala nać na netu neku informaciju, al ništa, a ubila se tražeć... pa ako neko zna ime frajera i broj cure s očima po Cherryevom ukusu molimo da nam javi Exclamation

_________________
 
dragana.m
♫♪~unique~♪♫
<b>♫♪~unique~♪♫</b>





Datum registracije: 19 Sep 2008
Poruke: 9154

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Cherry - Eto upotpunio si mi temu skroz!!!! Sta bih mi bez Tebe...


Kad sam otvarala temu nisam mislila da trebam toliko da pisem jer sam pre te moje otvorene teme videla teme gde je samo bio naziv grupe ili pevača i mozda jedno pitanje...npr..da se izrazi misljenje i tome sl....

Tad jos uvek nisam bila na domacem.de cesto niti otvarala neke dr.teme da komentarisem, mozda svega dve ili tri..
nisam se zbog tog ni potrudila da je malo vise obradim.... znam ...znam...

ipak hvala na savetima, za druge teme cu se bolje potruditi!!!

I PROMISE !!! Wink
 
vesnaana
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 13 Okt 2007
Poruke: 1132
Mesto: negde daleko...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sam moj potpis mislim da govori dovoljno... Very Happy

volim da ih slusam, cool su mi skroz... Cool

_________________
Life is a moment in space
When the dream is gone
Its a lonelier place
I kiss the morning goodbye
But down inside you know
We never know why....
 
Hana_Kuma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Dec 2008
Poruke: 43

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 04, 2009 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam Save Me!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Morandi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon