www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Domovi ili privatan smestaj?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domovi su mnogo bolji zato sto je jeftinije a i drustvo je ekstra

 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 03, 2007 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da sam pošla u neki drugi grad studirati bila bi u privatnom smještaju. Imala bi više mira nego u domu
 
mivanam
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 92

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

domovi su dobri zbog druzenja, ali je za ozbilno studiranje ipakk bolji privatan smestaj
 
bloody2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Sep 2006
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 11:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako si druzeljubiva osoba i ne smeta ti buka, losi uslovi onda dom. Ali ako zelis stvarno da ucis i da zavrsis studije onda stan!!! Smile
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 06, 2007 5:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala sam i jedno i drugo-privatni smestaj ima svojih prednosti,ali moj glas ide domovima-druzenje,zezanje..non-stop si okruzen mladim ljudima..Ja sam uzivala u domu..A i nauci se mnogo toga o zivotu,uopste.Mnogo ljudi iz razlicitih krajeva zemlje,sa razlicitim navikama..
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 07, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Domovi su zakon,pogotovo za zezanciju........
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 2:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao mi je sto studiram u svom gradu,necu iskusiti kakav je to studenski zivot u domu Sad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam privatno! bio bih u domu da moze! dom je zakon! na stotine riba i sve te znaju! drustva ima kolko neces! nekad sam ziveo u domu, znam kako je!
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam privatno, a onda dve god. pred kraj studija presla u dom i nisam se pokajala ni malo, cak naprotiv, krivo mi je sto od pocetka nisam bila tu...zezanje do maximuma, da sam ponekad i zaboravljala gde sam i zasto sam tu Mr. Green , xx prespavanih predavanja, zurke po domu, izlasci "djuture", desavalo se i da iz grada odemo direktno na fax Embarassed ...naravno, bilo je i perioda kada je po nekoliko nas sedelo u jednoj sobi i svako ucio za sebe, samo knjiga i tajac do pauze, i tako nedeljama do ispita...sve je stvar dobre organizacije...eeeh, sve sto je lepo ima kraj... Crying or Very sad
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 11:28 am    Naslov poruke: Re: Domovi ili privatan smestaj? Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Za one koje studiraju ili uce u nekom drugom gradu....
dali ste smesteni u domove ili u privatan smestaj? iskustva... zasto dom? a zasto privatan smestaj?


Ne bi nikad mogla živit u domu, previše buke, previše ljudi, koncentracija za učenje nikakva Rolling Eyes
Više san za privatni smještaj, tipa iznajmit sebi stan i bit ka čovik na miru
.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Domovi ili privatan smestaj? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strana 9 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon