www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

NBA ili Evro Kosarka
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Košarka ~
::  
Autor Poruka
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mnogo je zanimljivija evropsa kosarka!!!!!

 
shizeenje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 52

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NBA je najaca liga na svetu. Sam sistem takmicenja a i novac to traze. Trebace jos puno vremena da je evropska kosarka stigne.
 
Ginobili93
...3,2,1...
<b>...3,2,1...</b>



Godine: 31

Datum registracije: 05 Jan 2008
Poruke: 1059
Mesto: Kaluđerica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Euroleague Devotion Na vrh strane Na dno strane

Evro-basket je po meni bolji nego NBA...Pogotovu Evroliga... Pa najvise volim da gledam Final 4 u Evropi nego Finale NBA....zabavniji je Evrobasket....Pa jos kad igraju Lijetovus Ritas....ili TAU Ceramica....ili Partizan(i ako sam zvezdas)...to je pravo uzivanje...Timski duh....Atmosfera....ma sve je 1000000 puta bolje nego u NBA...bar ja tako mislim Exclamation New Spiral
Euroleague Devotion




Pa mislim....sta reci....Ovo je za motivaciju pred utakmicu dusu dalo Wink

_________________
 
ogyy7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Avg 2008
Poruke: 3
Mesto: UUSIAKAUPUNKI

finland.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 31, 2008 8:04 pm    Naslov poruke: nba Na vrh strane Na dno strane

mislim da se u europi igra mnogo bolja odbrana nego u nba, i da je zato euroliga mnogo bolja od nba lige.
 
OZIRIS2009
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 23 Feb 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko kaze da je Euro liga bolja od NBA ili nema pojma o kosarci ili je gledao jednu utakmicu euro lige koja je slucajno bila bolja od nekih utakmica iz NBA..... U Euro ligi igra se samo za pobjedu, a u NBA se igra za pobjedu i da se zabave gledaoci!!!

_________________
Lamar Odom
 
nick-o
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jan 2009
Poruke: 113

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 16, 2009 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma, da, ali sa moje tacke gledista, iako se u NBA trude da zabave gledaoce, u tome ipak ne uspevaju previse. Kada se namestim da gledam utakmicu, ja ocekujem uzbudjenje, neizvesnu zavrsnicu, nadmudrivanje, raznovrsne taktike...
U principu, briga me da li ce neko na trideset razlike da zakuca ''iza glave''... Ne treba mi ''zabavljac'' koji ce tada da gadja sa 15 metara, to pokusavaju i klinci iz kraja i ponekad i uspevaju...
Mene zanima ''gladijator'', onaj koji je u arenu usao da dobije utakmicu ne samo zbog para, nego i zbog casti ili cega vec... Znas ono, kada vidis lika koji place na kraju, znas da mu je bas stalo. Ne verujem da se zbog para tek tako place...
Tacno je, tesko da ijedna evropska ekipa moze da dobije bilo kog NBA ligasa, i gledano na taj nacin, NBA je bolja liga. Ali, ipak, sve vise NBA zvezda, poreklom je iz Evrope, sto znaci da evropska kosarka napreduje. Ali primetno je jos nesto, da odlaskom u NBA, jedan broj njih zaboravlja sve druge vrednosti osim novca... I to je dokaz da ''preko bare'' nema te drazi koja postoji ovde... Dakle, da zakljucim, ovde ne moraju da se ''trude'' da zabave gledaoce, ovde su gledaoci uglavnom zabavljeni kada odu na utakmicu. I to ne ''hot-dogom'' i kokicama, vec strascu koju budi ova igra.
 
DJ Crni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2009
Poruke: 1

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 02, 2009 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nba je najjaca nemoze niko snjima kakva evropa
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 06, 2009 12:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OZIRIS2009 je napisao/la sledeće:
Onaj ko kaze da je Euro liga bolja od NBA ili nema pojma o kosarci ili je gledao jednu utakmicu euro lige koja je slucajno bila bolja od nekih utakmica iz NBA..... U Euro ligi igra se samo za pobjedu, a u NBA se igra za pobjedu i da se zabave gledaoci!!!


Gledao sam ja puno basketa i u Euroligi i u NBA...nikada mi se sistem bez odbarane u NBA nije dopadao...divljanje, urlane, neka atnosfera koja je ravna sa gladiatorskim borbama u Rimu...jednostavno nisam pristalica igranja kosarke bez mozga, a NBA je upravo to...podvlacim po meni...

I da mislim da je takvo vreme doslo da bi prvak Evrolige (moza uz srecu Partizan i ako sam Zvezdas), mogao kad god da tuce prvaka NBA lige, samo da se igra bez pravila ilegalne odbrane Very Happy

_________________

Join eRepublik here!!!
 
tashaNa991
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Jan 2009
Poruke: 104
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 08, 2009 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre nekih dwe-tri godine NBA je bila mnogo bolja, cim sam ustajala u 4 ujutru da bih gledala utakmicu, a sada nije bas nesto... sada mi je mnogo bolja Evroliga...

a i sto kaze CoYoTe: "I da mislim da je takvo vreme doslo da bi prvak Evrolige (moza uz srecu Partizan i ako sam Zvezdas), mogao kad god da tuce prvaka NBA lige, samo da se igra bez pravila ilegalne odbrane "

u potpunosti se slazem sa njim Smile

_________________
I posle tebe ponovo ti, i posle nas ponovo mi....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Košarka ~ -> NBA ili Evro Kosarka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon