www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Leona Lewis
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 14, 2008 1:26 pm    Naslov poruke: Leona Lewis Na vrh strane Na dno strane

Londonka stara 22 godine, koja se u Velikoj Britaniji proslavila pobjedom na talent showu The X Factor 2006., pojavila se ovog mjeseca u emisiji Oprah Winfrey, što je doprinjelo porastu prodaje njene pesme na internetu, navode mediji.
Leona se poštenski potrudila da stigne na ovu poziciju. Uspjeh u Velikoj Britaniji donio joj je njen prvi milijun, a procijenjuje se da će do svoje trideste biti prava multi-milijunašica.
Leona trenutno promovira svoj album i uspješan singl u New Yorku i Los Angelesu, a onda kreće u daljnje osvajanje svijeta, u Australiju.




Vidim da se sluša dosta ova moja imenjakinja po forumu Mr. Green
Meni je ipak najdraža pisma Bleeding love, al ni ne zaostaje Homeless ni Yesterday.
Koje su vama najbolje pjesme i da li slušate Leonu Question Mr. Green



_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 25, 2008 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam samo ove njene pesme koje je izbacila sa spotovima, a sviđa mi se samo "Bleeding Love". Tj. sviđala mi se jer sam je odavno već toliko izgustirala da ne mogu više da je slušam...
Ona mi je jako lepa, a primetila sam je ne po pesmi već po onoj savršenoj srebrnoj D&G haljini sa pojasom iz spota "Bleeding Love" Smile

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 06, 2008 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista posebno,fura se na Beyoncé.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bleeding love je OK pesma ali je ispala prava pomama oko Leone,samim tim mi je postala antipaticna.
Bleeding love pa Bleeding love.
Toliko boljih pesama ima na svetu...
Smile
Svaka joj cast za taj singl ali ja je ne volim bas nesto.
Preko noci se proslavila,cini se.
Videcemo koliko ce trajati.
Smile

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sviđa mi se Leona kao i njene pesme Wink


Najviše mi se sviđa pesma..- Better in time..Pesma je vrh!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 14, 2009 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bleeding love mi je onako...pevljiva i zarazna, ali nisam znala ko je peva tad, kad je bila popularna

ali zato "forgive me" ...mnogo bolja

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Leona Lewis Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon