www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najcudnije voce koje ste do sada probali.......
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~
::  
Autor Poruka
Cinderella*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 77
Mesto: Chicago

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 5:26 am    Naslov poruke: Najcudnije voce koje ste do sada probali....... Na vrh strane Na dno strane

Koje je to voce da ste ga probali, a da je stvarno neobicno...


Pre godinu dana u marketu slucajno sam prolazila pored naslaganog voca koje mi je zapelo za pogled, a da nisam znala sta je. Cena me jos vise zaprepastila jer je bilo oko $15.00 lb. Neobicno, crvene boje. Zove se Dragon. Kupila sam, donela ga kuci ali mi je uzelo ceo dan da dobijem smelosti i probam tako nesto. Sada ga obozavam, ali samo crveni.

Sigurno svako od vas je bio u slicnoj situaciji,....



_________________
Kad vam filozof odgovori na postavljeno pitanje, više i sami ne razumijete šta ste ga pitali.
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 29, 2006 2:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvi put vidim i čujem za to voće.... Shocked
ja bi htjela probati papaju, a nikako da se usudim
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probala sam avokado i nekako mi bas ima cudan ukus. Lici mi na nesto izmedju kruske i persuna. Znam da je smesno, ali meni se bas nije svidelo.
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 03, 2007 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda će ovo nekom zvučati čudno,ali u jednoj emisiji o hrani sam čuo da je avokado povrće,a ne voće.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mene ne bi cudilo. S' obzirom da je mene stvarno po ukusu podsetio na persun.
 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 43

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pred tri godina edva sam se osudila probati lici , al sad ih obozavam

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fuj avokado
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mušmule

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mmmmmmmmmmmmmm skoro sam probala nar i stvarno mi se dopalo...ukusno je jako i prosto se "umoris" dok ga jedes jer ima toliko semenki koje su pune slatkim sokom....
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 22, 2009 12:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nar i nije toliko cudno voce Mr. Green

Musmule takodjer Mr. Green

Citat:
Avokado (lat. Persea americana) je tropsko voće. Raste na istoimenoj vrsti drvenastih biljaka u Srednjoj Americi i Meksiku. Zimzeleno drvo može da naraste do visine od 20 m. Listovi su dužine 10-12 cm.


Dakle bez obzira na njegov ukus koji obicno podsjeca vise na povrce no na voce ipak je to VOCE i to trposko Mr. Green
Medjutim lubenicu smatramo za voce , ali je ona u stvari povrce i spada u rod tikava iliti bundeva Mr. Green

Lici nisam nikad probala i prvi put cujem za to voce iskreno.

Takodjer prvi put cujem i za Dragon i nisam ga probala.

Inace jela sam dosta tropskog voca od avokada , manga , papaje , kokosa , ananasa, japanske jabuke, ....itd.

Medjutim nedavno sam u obliznjem granap usla i prodavacica znajuci da ja uvijek probam nove vrste voca ponudila mi je novo voce Japansku smokvu i uzela sam i probala sam. Nije loseg ukusa i sladunjavo je samo sto mi je smetalo sto je puno nekakvih sitnih kospica koje su mi jele nerve i radi njih vise ih ne bih ni jela. Nedavno sam na National Geografija gledala neku emisiju i saznala da su te njene tzv. Japanske smokve ustvari plodovi KAKTUSA

Mr. Green koji izrastaju na vrhovima listova kaktusa , a izggledaju ovako



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Svaštara ~ -> Najcudnije voce koje ste do sada probali....... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon