www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pomoc messenger
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 3:38 pm    Naslov poruke: pomoc messenger Na vrh strane Na dno strane

Ako neko zna mesto gde mogu naci tutorijal za live messenger ili napisati u ovoj temi nesto o tome bio bih mu veoma zahvalan!


_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 5:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako neko mozda zna koji je link najbolji za free download. svaka pomoc je dobrodosla.

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idi na download.com i trazi msn messenger, i skini 8.1 verziju pa ce ona sama da se apdejtuje u live messenger, a i svaki messenger msn-ov je free, tako da mozes da ga skines i na msn!

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze li link za download ako nije problem unapred hvala

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://im.live.com/Messenger/IM/Join/Default.aspx idi na taj link, klikni na next, pa kad ti otvori da odaberes servis odaberi windows live messenger kad to odaberes ce da ti otvori ispod objasnjenja za messenger a ti klikni na "download" obelezen je plavim slovima, u ovoj recenici se nalazi "If not, download Windows Live Messenger and join the i’m Initiative. Once you've installed Windows Live Messenger, simply follow the directions below." i ono ce automacki da pocne da ga skida... ima oko 18mb

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala puno brate

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 12, 2009 5:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pomoc oko Windows Live Messengera Rolling Eyes

Sve do neki dan je sve bilo ok i crkne mi pc i posalju mi novi pc iz fabrike i instaliram messenger i jednostavno nece da mi se prijavi Crying or Very sad
Stalno mi izbaciva poruku

Šifra pogreške : 81000378
Trenutno ne možete koristiti Windows Live Messenger jer vaš popis kontakata nije dostupan. Pokušajte ponovo kasnije.


Tražila sam po netu i našla sam da skinem MSN E-Fix i skinula sam ga i instalirala ali opet ništa. Išla sam i na stranicu za pomoć i uradila sve kako piše u uputama , ali opet isto mi izbaciva.

Deinstalirala sam MSN i instalirala ga ponovo , restartovala pc..opet jednako izbacje

Pokušala sam s više adresa , ali ništa , dok na drugim računarima s tim nemam problema i udjem na msn za sekund.

Ne znam više šta da radim... Crying or Very sad

Hvala unaprijed

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
emisamko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I kod mene je isti problem, i jos ovjek nemam msn -- Saoucesce sam sebi Sad
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@crnibiser & emisamko - Imate li Vistu ili XP?


Mada bez obzira na OS možete probati sledeće: obrišite MSN i sve cookie fajlove (otvorite Internet Explorer, Tools/Internet Options, u tabu General imate opciju Delete kod Browsing history, kliknite na Delete... pa na Delete Cookies.../Yes/Close/Ok), zatim skinite program CCleaner i pokrenite ga. Kad završi, ponovo instalirajte MSN i pokrenite ga.

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 26, 2009 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lady hvala mila..ja sam svoj problem rijesila Mr. Green ž

Cackala i cackala i cackala dok nisam iscackala Mr. Green

a evo da pokusam i ovom clanu pomoci da uskrsne jer je sam sebi saucesce izrazio Mr. Green

Pogreška 81000378: Vaš popis kontakata nije dostupan

Kada se pokušate prijaviti u Windows Live Messenger, primate poruku pogreške koja navodi da popis kontakata nije dostupan. Ovaj se problem može pojaviti ako se ne možete povezati s poslužiteljima na kojima se nalazi vaš popis kontakata.

1.Da biste riješili ovaj problem, konfigurirajte postavke koje će vam pomoći u povezivanju s poslužiteljima.

1.

Prilagodite postavke sigurnosti u programu Windows Internet Explorer.

a. Pokrenite Internet Explorer.
b.Na izborniku Alati kliknite Internetske mogućnosti .
c.Kliknite karticu Napredno.
d.U dijelu Sigurnost učinite sljedeće:
-Isključite potvrdni okvir Provjeri opoziv potvrde poslužitelja.
-Uključite potvrdni okvir Koristi SSL 2.0.
-Uključite potvrdni okvir Koristi SSL 3.0.
e.Kliknite U redu.



2.

Registrirajte odgovarajuće DLL datoteke.

a.#

U operacijskom sustavu Windows XP kliknite Start, kliknite Pokreni, unesite cmd i zatim pritisnite ENTER.

— ili —

U operacijskom sustavu Windows Vista kliknite Start, kliknite okvir Pokreni pretraživanje i zatim unesite naredbeni redak. Pod Programi desnom tipkom miša kliknite Command Prompt i zatim kliknite Pokreni kao administrator.


b.Upišite sljedeće naredbe, a zatim pritisnite ENTER nakon svake.

Napomena

Nakon svake naredbe vidjet ćete poruku u kojoj piše da je naredba bila uspješna. Pričekajte da primite tu poruku prije nego upišete sljedeću naredbu. Neke od sljedećih DLL datoteka nisu uključene u sustav Windows Vista. Ako primite poruku u kojoj piše da nije moguće pronaći određeni modul, pređite na sljedeću naredbu.

* regsvr32 softpub.dll
* regsvr32 wintrust.dll
* regsvr32 rsaenh.dll
* regsvr32 mssip32.dll
* regsvr32 cryptdlg.dll
* regsvr32 dssenh.dll
* regsvr32 gpkcsp.dll
* regsvr32 slbcsp.dll
* regsvr32 sccbase.dll
* regsvr32 initpki.dll


3.

Ako se povezujete putem mreže tvrtke, proxy poslužitelj tvrtke možda blokira pristup domeni s kontaktima. Zamolite administratora mreže da učini sljedeće:

- Omogući veze s adresom https://*.contacts.msn.com putem proxy poslužitelja mreže.

- Ako proxy ima pravila temeljena na nizu korisničkog agenta, provjerite da su sve veze koje sadrže HTTP niz korisničkog agenta “MSN Explorer/9.0 (MSN 8.0; TmstmpExt)” dopuštene za povezivanje putem proxy poslužitelja.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> pomoc messenger Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon