www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ideja....
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Ideja.... Na vrh strane Na dno strane

Npr kad trazimo pjesmu za download, postoji kockica gdje mozemo upisati kojeg izvodjaca, koju pjesmu trazimo i ono automatski pokazuje ima li je ili nema...te pjesme ili,ili....

Moj prjedlog je da se to napravi isto tako npr za youtube, lyrics tako bi se izbjegle duple teme, kao i brisanja.



_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za delove vezane za lyrics i spotove postoji spisak svih tema Wink

'Domaći spotovi' Arrow http://www.domaci.de/viewforum.php?f=159&list=1

'Strani spotovi' Arrow http://www.domaci.de/viewforum.php?f=165&list=1

'Domaći lyrics' Arrow http://www.domaci.de/viewforum.php?f=33&list=1

'Strani lyrics' Arrow http://www.domaci.de/viewforum.php?f=135&list=1

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shvatila sam tvoju poruku, ali ti moju ocigledno nisi...? Stvar je u tome da to nije par stranica u pitanju-nit u lyrics, nit youtube itd...Znaci treba mnogo,mnogo vremena da se sve pregleda...Zar ne bi bilo lakse upisati...kao kad trazis pjesmu ili izvodjaca i tako dobijes direktnu informaciju? Confused

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ukucas u Pretragu sta trazis, oznacis forum u kojem trazis, obelezis da li trazis rezultate u vidu teme ili poruke i to bi trebalo biti to Wink

Ako je npr. u pitanju tekst pesme Okano Zdravka Colica, odes na Pretragu, ukucas Okano, oznacis Domaci lyrics, obelezis da trazi po porukama i kao rezultat dobijes post u kojem se nalazi trazeni tekst Wink Nadam se da si na to mislila... Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da ona misli na ono gde moze da se klikne spisak svih tema...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo npr...hocu da upisem pjesmu kod Semse.S...Ja moram pregledati 14-naest stranica,tako da provjerim, dal postoji vec taj tekst...

Moj je prijedlog bio, da postoji kockica u kojoj npr upisem "voljele se oci crne i zelene" i da mi ono pokaze, dal je ta pjesma vec upisana ili nije...

Razumije te li me sad??? Confused Confused Confused

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 03, 2008 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se ali za sada mozes da koristi ovo sto je skorpijica gore napisala... ali uvek ce biti problem da li pise volele se ili voljele se... ili nesto trece...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 9:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li voljele, volele ili volile - lakse je upisati tri razlicita pojma nego 18 ili vise stranica pretrazivati.... Confused

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 04, 2008 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusao sam nesto na brzinu da napravim ali je to mnogo slozenije nego sto mi se ucinilo... tako da za sada ostaje ovako ali videcemo tokom godine sta mozemo da uradimo posto bi ta opcija bila i vise nego korisna za sve nas Smile

Hvala na predlogu Wink

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 9:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema na cemu... Wink

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
shomy-delija
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 3262

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kol'ko sam shvatio kad' zelis da postavis spot, zelis da pogledas dali pesma vec postoji...jednostavno,kao sto Mayche rece,pritisnes "spisak svih tema ovog foruma".Ako zelis postaviti tu pjesmu, onda 100% znas koje izvodjac,a pjesme su poredane po abecedi,tako da ne vidim neki veliki problem...Jeste da je sa pretragom mnogo lakse,ali... Smile
A za lyrics nzm... Mr. Green

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 05, 2009 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^Za lyrics.
Kolege redovno obilaze ili su obilazili teme i prave listu postavljenih tekstova u istoj temi. Poredjano abecednim redom.
Na primer --> http://www.domaci.de/viewtopic.php?p=2173186#2173186

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> Ideja.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon