www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koji grad ima najbolji nocni zivot?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 26, 2009 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupost ti je to kaj ljudi nisu mozda imali prilike otici u inozemstvo?
Ja eto jesam, obisla sam mnogo europskih i ostalih gradova nocu i super se provodila, dobro se provodim i u Bg-u. Ali ne vidim point da prozivas one koji nisu mogli otici vani iz Srbije?


 
jovanajj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 06 Mar 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 12:48 pm    Naslov poruke: The age of nepotism Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Beograd!
I stranci bi se slozili sa time!
Medju njima je i Vahid Razavi, Iranac Americkog porekla...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da se Beograd malo srozao po pitanju nocnog zivota


i dalje tvrdim da su to, po pricama, NJujork, Pariz, London

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jovanajj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 06 Mar 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
mislim da se Beograd malo srozao po pitanju nocnog zivota


i dalje tvrdim da su to, po pricama, NJujork, Pariz, London


Nije se srozao, ne znam kad si bio poseldnji put? i odakle si uopste?
Ok, ta tri grada koje pominjes su opste poznati da su najbolji, ali i Beograd ne zasotaje verujem mi!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iz Beograda Razz



i da, zensko sam

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
jovanajj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 06 Mar 2009
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
iz Beograda Razz



i da, zensko sam


Izvini za rod Smile

A sto mislis da nam je nocni zivot opao?
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 06, 2009 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm...da pocnem

Bg nocni zivot sada se svodi na par in klubova, gde se vrte sve iste face, pusta ista muzika

splavovi vise ne postoje, ili bar ne u tolikoj meri, sto je meni jako drago ali splavovi su nekada bili "kulturno nocni" deo Beograda

Skadarlija se raspada, umesto da nadlezni obrate paznju na reorganizaciju, bave se glupostima, ipak je to nesto cime se ponosimo

da ne pricam o nocnom prevozu zbog kojeg, mi sto nemamo auto, presedne nam i da pomislimo na koji nacin se vracamo kuci


mozda malo preterujem ali ovako u grubim crtama, ja mislim da je ranije bilo zanimljivije

drago mi je da mladi sve cesce idu u pozoriste, bioskopi su propali, nicu novi restorani ali tamo u danasnje vreme ne mozes cesto da odes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 24, 2009 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa Amsterdam.! Mr. Green I Paris, definitivno.!!

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 4:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NY, San Francisco, Paris, Amsterdam

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
maarinaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Feb 2008
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 07, 2009 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beograd, Beograd!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 6:13 pm    Naslov poruke: Lonely Planet: Beograd najbolji grad za noćni život Na vrh strane Na dno strane

Lonely Planet: Beograd najbolji grad za noćni život

Tko voli noćni život prvi izbor treba mu biti - Beograd, objavio je Lonely Planet.
Najpoznatiji svjetski turistički vodič "Lonely Planet" objavio je listu svjetskih gradova po raznovrsnosti i ponudi "noćnog života i zabave" i na prvo mjesto uvrstio srbijanski glavni grad Beograd.

Beograd je stavljen na čelno mjesto ljestvice raznovrsnog noćnog života, posebice zbog bogate ponude restorana, barova i klubova u četvrti Skadarlija i na dunavskim i savskim splavima, ali i zbog "entuzijastičnog" domaćeg stanovništva koje toj zabavi pridonosi.

Na drugo mjesto uvršten je Montreal koji je sve popularniji među stranim turistima zbog "radosti življenja" koje se osjeća u gradu, posebice zahvaljujući velikoj studentskoj populaciji, i boemskog ozračja u staroj gradskoj četvrti te šarolike kuturne i zabavne ponude za noćne provode.

Treće mjesto zauzima Buenos Aires zbog svoje jedinstvene mješavine europske i južnoameričke kulture i urođene strasti za ples. Ponuda noćnog života, kaže "Lonely Planet", obuhvaća sve od jazz klubova, preko mjesta na kojima se cijelu noć može plesati tango ili salsa do irskih pubova ili klasičnih disko klubova.

Na popis deset najboljih gradova za "partijanje", po izboru "Lonely Planeta", uvršteni su još Dubai, Solun, La Paz, Cape Town, Baku, Auckland i Tel Aviv. (H)

Monitor.hr

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Sweet Honey
~~Docendo Discimus~~
<b>~~Docendo Discimus~~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 11 Nov 2006
Poruke: 14301
Mesto: ****Kod jedne krčme u planini****

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 14, 2009 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi Sad!!!

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> Koji grad ima najbolji nocni zivot? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 7 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon