www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najbolji i najgori strani pevac/pevacica ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Anja_kg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 19 Jan 2008
Poruke: 57
Mesto: K*r*a*g*u*j*e*v*a*c

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji-Britney,Shakira,Beyonce,Dido,Keyshia Cole,Nicole,Alicia Keys,Justin Timberlake,Timbaland,Enrique Iglesias ...
Najgori-Paris Hilton,Tokio Hotel,Marlyn Manson, ... a isto tako u najgore svrstavam rokere i metalce pošto tu vrstu muzike ne slušam.



_________________
VOLI JER HRABRI VOLE,
A KUKAVICE ČEKAJU DA BUDU VOLJENE!!!
 
SPAMI
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jul 2007
Poruke: 21
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 27, 2008 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji:
1.Avril Lavigne
2.Kelly Klarkson
3.Him

Najgori:
1.Shakira
2.50 cent
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 04, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji:
Anastacia
Kelly Clarkson

Najgori:
Nelly Furtado
Britney Spears

_________________
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji:
Arrow Robbie Williams
Arrow Shakira
Arrow Anastacia

Najgori:
Arrow Britney Spears
Arrow Avril Lavigne

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 12, 2008 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja :Amy Winehouse
Najgora: Shakira

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 07, 2008 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da podnesem Jastina i ne volim Leonu Lewis.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 04, 2008 5:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas najbolji po meni je Leni Kravic..

a sad mogu da nabrojim osobe cije su pesme popularne i volim da ih cujem ali da nisu najbolje...sta znaci najbolje..muzicki ukus treba siriti...i cast onome ko ne moze ni da napise ceo spisak toga sto slusa..

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
maww
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Jun 2008
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji-Britney Spears,Madonna,Beyonce,Justin

Najgori-Eminem,Janet J,Christina A,Shakira,Miley C,Rihanna,Enriqe-ne podnosim ih a i Avril me skoz nervira sa ovim posljednim albumom je bas usrala,nista gore odavno nije bilo
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 05, 2008 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naj Pjevač - kao vokalista isključivo - Andrea Bocelli

Naj-iritantnija, pa onda i naj-bljak: Amy Winehouse (nju ne mogu smislit)

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Dada_x3
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2009
Poruke: 7

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 28, 2009 6:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja strana pevačica mi je definitivno največa grčka zvezda ili kako je grci zovu The greek godness ili grčka Madonna - Anna Vissi!!!! Cool mnogi je uspoređuju sa Celine Dion zbog njenog nezamenjivog glasa jer ima glas samo takav!! žena je prediivnnaa,prelleeppaa sa najboljim glasom na svetu i sa najboljim pesmama za ludovanje i tugovanje!!! ima najbolju energiju koju sam ja ikada vidla i na njenim koncertima nema nikoga da bi sedeo ili stajao pri miru!! ili plaču ili luduju ili plešu a svi pevaju i vrište iz sveg glasa!! stvarno je zvezda u pravom smislu! ima karieru od 30 godina( stvarno uspešnu,nemaš šta) i nije to ni čudno da toliko traje kad ima neprokosni talent i najbolje pesme koja je svaka treća hit! Cool a u svemu tome ona je predivna osoba i nimalo arogantna i razmažena ili bilo šta kao druge svetske dive.. i to mi se najviše sivdja kod nje - da je uprkos tome da je največa grčka zvezda ikada, ostala normalna znači ljudi, žena je extra u svakom pogledu!! Cool a da, možda neko ko ne zna ko je, možda se seti one prelepe boginje u crno - beli kreaciji na Evroviziji 2006 godine koja je sa svim svojim glasom i srcem odpevala prelepu pesmu Everything i ostavila sve prisutne i one pred malim ekranima brez daha... Wink

e to što se tiče Anne...a poleg nje su mi naj strane pevačice još: Britney,Thalia,J.Lo,Avril Lavigne,Lindsay Lohan,Kaiti Garbi,Elli Kokinou,Helena Paparizou i još i još... a od pevača su mi naj: David Bisbal,Bryan Adams,Enrique Iglesias,Justin Timberlake,Sakis Rouvas,Antonis Remos,M.Hatzigianis... a ne podnosim Paris Hilton,Amy Winehouse(zbog nje same ne zbog pesama),Madonne(nije baš da je ne podnosim ali mi nekad stvarno ide na živce),Despine Vandi(ima dobre pesme ali peva mi užasno i ide mi na živce jer stalno pokušava da kopira Annu Vissi, što ide več i njenim fanovima na živce jer se zna ko je Anna i da njoj nema ravne i kopiranje nje joj uopšte ne ide od ruke)...Marlyin Manson,Tokio Hotel...itd...ima jih mnogo ali ne mogu sad da se setim!!
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Arrow Wink - Madonna, Celine Dion, Kylie Minouge, Annie Lennox, Laura Pausini, Malina, Mariah Carey, Sting, Enrique Iglesias, Barry White, George Michael, Jon Secada, Nelly Furtado, Christina Aguilera,

Arrow Rolling Eyes Britney Spears, Beyonce, Paris Hilton, Eminem, Shakira, RIHANNA Rolling Eyes Rolling Eyes , Lindsay Lohan...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 13, 2009 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji Arrow Cristina Aguilera Exclamation Exclamation Exclamation , Celine Dion,Britney Spears,Leona Lewis,Shakira,Justin Timberlake,Akon,Enrique Iglesias,Kelly Clarckson,Fergie,...


Najgori Arrow Paris Hilton Exclamation ,Marilyn Manson,50 cent,Tokio Hotel,..
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Najbolji i najgori strani pevac/pevacica ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon