www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

| Najbolji muzički spot .. Strana Muzika |
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 1:23 pm    Naslov poruke: | Najbolji muzički spot .. Strana Muzika | Na vrh strane Na dno strane

Daklem, recite nam vaš najbolji strani spot? Wink


 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 17, 2009 7:03 pm    Naslov poruke: Lifelike - Doscopolis Na vrh strane Na dno strane

Nema šta da se priča najbolji spot i najbolja pesma Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Lifelike - Discopolis


_________________

 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 12:21 am    Naslov poruke: Eminem & Dido - Stan Na vrh strane Na dno strane

Exclamation Exclamation Exclamation Crying or Very sad

Eminem & Dido - Stan

 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 11:06 pm    Naslov poruke: Despina Vandi - Opa, opa Na vrh strane Na dno strane

Ne znam kako sam mogla zaboraviti još jedan jednako dobar spot ( i ODLIČNU pjesmu, naravno ) Exclamation Shocked Arrow


Despina Vandi - Opa, opa



Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 1:49 pm    Naslov poruke: Malina ' Strast Na vrh strane Na dno strane

Definitvno Exclamation Exclamation

Malina ' Strast





P.S - Cherry, dobra je ova gori pisma al svaćan zašto ti je i to naj spot Laughing Laughing
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 2:39 pm    Naslov poruke: Re: Malina ' Strast Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:




P.S - Cherry, dobra je ova gori pisma al svaćan zašto ti je i to naj spot Laughing Laughing


Zašto je naj spot.

Sećam se to je bila 2005 god. kad sam prvi put čuo Lifelike - Discopolis. Toliko mi se svidela atmosfera koju je napravila ta pesma. Koliko puta sam se samo naježio kad čujem te zvukove i toliko lepih trenutaka sam doživeo sa to pesmom
Još kad sam video spot, jedno pre godinu dana onda su se pojavila još veći osećai prema pesmi.

1. Kako su lepe boje u spotu
2. Pelepo mesto gde se vidi sva lepota života
3. MOON, Sjaj u moim očima
4. Asocira me na vreme kad sam 24/7 provodio sa bivšom devojkom + imala je iste minđuše

Danas Arrow Imam Kolekciju Lifelike... sve ptelepe pesme što su napisali čuvaju se na posebnom mestu u kompjuteru i na diskovima. Po mogućnosti ako imam lossless narežem jednu pesmu na jedan disk Exclamation

_________________

 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 5:49 pm    Naslov poruke: Roger Sanchez-Another chance Na vrh strane Na dno strane

Najbolji spot Exclamation

Roger Sanchez-Another chance

 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 6:06 pm    Naslov poruke: http://www.youtube.com/watch?v=tB9vc_TfpmA Na vrh strane Na dno strane

Svi koji nisu odgledali ovo, odgledajte, nećete se pokajati!!!

http://www.youtube.com/watch?v=tB9vc_TfpmA


_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 18, 2009 11:59 pm    Naslov poruke: Paris Avenue - I Want You (ft. Robin One) Na vrh strane Na dno strane

Čuo sam prvo pesmu i reči su me oduševili, kasnije sam video spot i shvatio da takav život je za mene... želeo bi svaki dan da mi bude kao u njemu... Savršenooo svee
Axwell, Bob Sinclar ft. Ron Caroll - WHAT A WONDERFUL WORLD





A ovaj spot je jednostavno VRH... Savetujem svim devojkama da se ponašaju VAKO pred izlazak u grad... Predobar spot... uvek se opustim uz njega Wink


Armand Van Helden ft. Team Facelift - Shake That ASS





I još jedna veoma bitna pesma... prvi put sam je čuo gledajući ispočetka ovaj spot na Mtv-u pre par god. I čim je se završio spot tražio sam lyrics da naučim reči na pamet (nisam znao engleski dobro kao sad... ali osetio sam da je moje) Laughing Sve sam devojke na žurkama startovao sa

Don't misunderstand me 'cause I want you
I see you on the floor baby, I want you
Don't misunderstand me 'cause I want you
I want you to want me too, like I want you Laughing


Paris Avenue - I Want You (ft. Robin One)


_________________

 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Re: Roger Sanchez-Another chance Na vrh strane Na dno strane

nextajox je napisao/la sledeće:
Najbolji spot Exclamation

Roger Sanchez-Another chance





slazem se

kao i Underworld-Two months off

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 19, 2009 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

FAITHLESS - MUSIC MATTERS (Axwell Remix) (HQ)



Ovo je malo neobican,ali briljantan spot Exclamation
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 22, 2009 2:12 am    Naslov poruke: Empire Of The Sun - We Are The People Na vrh strane Na dno strane

Možda ovaj u ovom trenutku....
Empire Of The Sun - We Are The People


_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> | Najbolji muzički spot .. Strana Muzika | Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon