www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Konkurs za mesto "Radio DJ"
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 18, 2009 11:29 pm    Naslov poruke: Konkurs za mesto "Radio DJ" Na vrh strane Na dno strane

Raspisujemo konkurs za volontersko mesto radio DJ-a

1. Svako od interesenata mora da napravi demo snimak koji će da zapakuje u mp3 formatu i da "okači" na neki free-server, tipa zipppyshare, rapidshare ili slično. Link do istog ce nam poslati na mail www.domaci.de@hotmail.com sa naznakom "Radio DJ".
2. Interesent treba da pošalje i kratki CV na gore pomenutu mail-adresu.
3. Interesent mora da zna da radi u SAM Broadcasteru.
4. Prednost će imati predstavnice nežnijeg pola, pri istim predispozicijama, od predstavnika jačeg pola.



uprava sajta domaci.de



_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Nemus021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2008
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E baraba kad ce se znati ko je DJ ?
 
DjSinke
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..





Datum registracije: 25 Apr 2007
Poruke: 130
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 20, 2009 8:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se prijavi dovoljan broj ljudi i pogledamo sve snimljene sadrzaje Smile

_________________
 
DJ-Goran
..:: Radio - DJ ::..
..:: Radio - DJ ::..



Godine: 44

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 150
Mesto: negde u Svajcarskoj

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi obavezno kad snimate demo snimajte sebe da cujemo glas kako vodite program
 
Nemus021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2008
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 21, 2009 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ah bre sto odma nerekoste ?? Jel sada moram ponovo da pravim demo ??
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 1:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Nemus021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2008
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok snimljen novi i poslat Smile
 
Pimpilimpik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1 pitanje Smile

da li vam je potreban DJ za House/Electro/Minimal muziku Smile ?

Nije narodna , niti hip-hop problem Smile samo cisto me interesuje posto preferiram house
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pimpilimpik je napisao/la sledeće:
1 pitanje Smile

da li vam je potreban DJ za House/Electro/Minimal muziku Smile ?

Nije narodna , niti hip-hop problem Smile samo cisto me interesuje posto preferiram house


Nema šanse. odmah ti kažem Exclamation

Da je tako puštao bi ja muziku 100%

Why Question

Because I'm The Best Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green

naravno dok mi ne bi dosadilo Laughing pošto bi vrteo svaki dan iste pesme, zato što naši slušaju samo ono što čuju kod druga u mob. Mr. Green Laughing Razz

I još jedna stvar u vezi srbe.... "Svak misli da može biti DJ"

_________________

 
Pimpilimpik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Maj 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xD pa jeste da svako misli Smile

ali ja radim vec kao dj 5 godina ... xD i naravno elektronska muzika je moj style ... ovo za radio mi je bilo interesantno zato sto , imam posao koji radim kod kuce..... zato mi nebi bio problem xD da radim kao online dj

veruj mi xD slusaju nasi sve samo kad im lepo prezentujes ...
 
Nemus021
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2008
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije u tome fora,nego je fora u tome sto nema strane muzike na radiu..Kad bi pustali stranu ziku bila to (Techno,House,Trance bilo sta od toga) morali bi da plate neko sr**je od kazne...
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 22, 2009 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pimpilimpik je napisao/la sledeće:


veruj mi xD slusaju nasi sve samo kad im lepo prezentujes ...


Slušaju kad im prezentuje maca ili neki poput iz granda Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Nemus021 je napisao/la sledeće:
Nije u tome fora,nego je fora u tome sto nema strane muzike na radiu..Kad bi pustali stranu ziku bila to (Techno,House,Trance bilo sta od toga) morali bi da plate neko sr**je od kazne...


otkud kazna Question To je možda u nemačkoj, tamo sve mora biti legalno Laughing Laughing

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> Konkurs za mesto "Radio DJ" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon