www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

N O V I T E T I - B I O G R A F I J A
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 1:04 am    Naslov poruke: N O V I T E T I - B I O G R A F I J A Na vrh strane Na dno strane

Kao sto sam naslov kaze, mogli bi ovde da postavljamo neku malecku biografiju od noviteta 2008, pa 2009, i tako dalje i tako dalje.

Verovatno nekada odete pod Novitete 2008 (ili pre) pa se sami zacudite tj. pitate 'koji su sad pa ovo?', samo neka nova imena iskacu po nasim estradama. Ne zna se dal valja il ne valja.

Ovako bi nam biografija dala neku predstavu, ko su, sta su, odakle su, sta pevaju..., itd.

Da zapocnem prvi Very Happy

Zbog njih sam i dobio ideju sa ovakvu temu.


DRUM’N’ZEZ
Grupa DRUM’N’ZEZ nastala je 1997. u Novom Sadu. Samo ime grupe je veoma deskriptivno i ukazuje na to da se muzika koju su stvarali tada zasnivala na mnogo udaraljki (ponekad i šerpi) koje su bile propraćene raznim sitnim i smešnim instrumentima (frule, drombulje, pištaljke itd.). Tada je to potpuno odgovaralo vremenu u kom su živeli a i njihovim godinama. Omiljeni ambijenti za sviranje bile su im obale Dunava i Fruška Gora. Iz tog vremena ostao je njihov prvi studijski album koji na žalost nije doživeo ''svetlost izdavača''.



_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lana Jurcevic
Muzikom se pocela baviti 2003 godine. Potice is Hrvatske.
Peva zabavne pesme.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"


Poslednja prepravka: Makro datum Čet Okt 23, 2008 1:36 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 23, 2008 1:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

VRELO
VRELO je osnovala Natasa Tomic pocetkom 1999 godine u Rumi. Tada je to bila zenska pevacka grupa koja je izvodila tradicionalnu muziku stare Srbije. Vec sledece godine vokalna grupa prerasta u vokalno-instrumentalni etno ansambl »VRELO« koji broji cak 18 zenskih vokala i 7 muzicara na tradicionalnim instrumentima.

Do 2003. godine VIEA »VRELO« istrazuje, proucava i radi na muzicko-folklornom materijalu Srbije i drugih slovenskih naroda a poseban akcenat stavljaju na vizantijsku muzicku osnovu - jedinstvo harmonije (bazirane na isonu), melodije i ritma (sedmicna ritmicka struktura). Izvode samostalne koncerte, snimaju nekoliko muzickih TV emisija i sviraju na muzickim festivalima. Snimaju i CD (koji nije zvanicno objavljen) pod imenom »UZDE NA BELO«.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 23, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S.A.R.S. (Sveže Amputirana Ruka Satrijanija)

U pitanju je ekipa iz Resnika - braća Kovačević i dve devojke. Jamajka sa srpskom temom.

Still muzike: Blues / Folk /Rock / Hip Hop

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
bizzy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Feb 2006
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 31, 2009 12:10 pm    Naslov poruke: BIG TIME Na vrh strane Na dno strane

Hip hop grupa Big Time je nastala u Januaru 2003.sasvim slucajno,cine je dva clana Dragan Pekmezovic i Sinisa Licina. Iako je nastanak grupe vezan za 2003. prve pesme su snimljene tek 2005, u studiju "Berar" gde je na kraju i pivedeno snimanje prvog promo CD-a "1 na 1"
sa kog se definitivno izdvojila pesma "Sponzorusa"
(koju mozete downloadovati na profilu)
i tad je bilo zatisje do 2008. tada krecu gostovanja po lokalnim televizijama Delta,Panonija,Kanal 9,KTV Zrenjanin,TV NS. U istoj godini veliki uspeh je bio ucestvovanje na Zrenjaninskom "Sunflower " festivalu
sa pesmom "U separeu drustvo zestoko"
(takodje mozete downloadovati)
i konacno smo krenuli sa nastupima... u 2009 ocekujemo da cemo
privesti kraju snimanje naseg drugog CD-a koji ce simnolicno
imati naziv "Ponovo u igri"....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> N O V I T E T I - B I O G R A F I J A Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon