www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Indijski filmovi...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  

Da li gledate indijske filmove?
Da
70%
 70%  [ 186 ]
Ne
29%
 29%  [ 78 ]
Ukupno glasova : 264

Autor Poruka
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma jok,koja indija nekontam kako neko može da gleda tooo.


_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
maljchik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2009
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 14, 2009 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odavno niko nije pisao nista o filmovima. Danas sa neta skinuh Slumdog Millionaire odnosno milioner iz blata i svideo mi se.
 
BlueRay
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2009
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 3:12 pm    Naslov poruke: Indijski film Sjeti se moje pjesme Na vrh strane Na dno strane

Nasao sam film Sjeti se moje pjesme,a pored tog filma ima jos masa indijskih filmova s nasim prevodom,ali izgleda je zabranjeno davati informacije gdje.........


Informaciju mogu dati onima koji je zatraze na MSN mislim da tako necemo krsiti pravila sajta.

postu prihvatam na MSN:duric001hotmail.fr



[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Stelinger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 39

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 01, 2009 8:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Narode, da li je neko imao priliku da pogleda film "Maduri"? To je jedan od najemotivnijih i najsadrzajnijih indijskih filmova i zato se pitam kako ga niko nije pominjao.Pretrazila sam celokupan index filmova svih podrucja indijske kinematografije i jednostavno ga nema. Kod nas je prikazivan dva puta na TV-u,doduse pre 20-tak godina, ali cim ga se i sada secam, mozete misliti kako je upecatljiv. Na zalost, ne znam ni rezisera ni glumce, niti naziv bilo koje od pesama, pa mi ova potraga predstavlja nemogucu misiju. Radi se o devojci koja se zove Maduri i u braku je sa covekom koji je slagao da joj je verenik poginuo, onda je kao i svaki pokvarenjak tesio da bi je pridobio. Medjutim, nestali verenik se pojavljuje, ona dozivljava emotivni šok, u jednom momentu su ugrabili priliku da nasamo razgovaraju, razbijaju barikade strogog morala i tradicionalizma, ali Madurin muž, sakriven, čuje ceo dijalog i očajan je što će je izgubiti. Njih dvojica se sukobljavaju, u toku borbe pištolj je opalio i, zamislite, muž ostaje živ, a njena najveća ljubav ostaje zauvek izgubljena. Moguće da je film iz sedamdesetih, kao i "Geet" ("Seti se moje pesme"). Hvala na strpljenju i unapred na informacijama.
 
marko----90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Mar 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 06, 2009 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam film "seti se moje pesme" ,ali na VHS-u... Laughing
 
JELICKA
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 02 Jun 2009
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cao svima, hocete li mi reci neke filmove da ih potrazim
ja sam gledala fanna,lagaan,aysem,ne placi moja srno,doba srece doba tuge,monsunsko vencanje i savarya
unapred hvala

MidzaK je napisao/la sledeće:
Poz drustvo,

Ja sam kao Jugovic veliki fan svega sto Bollywood izbaci a da valja. U poslednje dve godine ono sto imamo priliku da gledamo zaista je vredno paznje.
U protekloj godini izuzetni filmovi Fanaa, Rang de Basanti,Water i mnogi drugi osvojili su Ameriku i zaradili do 30 miliona pojedinacno, sto je nezapamceno!Indijski filmovi nisu ono sto smo gledali par godina unazad, to je sada nesto sasvim drugo.

Jugovicu, ako ti nije frka javi se pa bismo mogli razmeniti neke filmove ako hoces, tj bilo bi super!

By
fanna je naj film koji sam do sada gledala
pozdrav

[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
egzoticna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 3:01 pm    Naslov poruke: JAKO BITNO Na vrh strane Na dno strane

Ej ljudi; molim vas; da li znate kako da nadjem ovaj indijski film...


Zove se

"Z a lj u b lj e n i"

Gledala sam ga prije 15 god.

Glumac se zvao; cini mi se; prem...


Mooolim vas da mi pomognete



[Edit by nastasenjka: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
egzoticna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 4:12 pm    Naslov poruke: moooooolim vas.. i need help Na vrh strane Na dno strane

pls.. da li znate kako da nadjem ovaj film.. ili bar kako se zove na njihovom jeziku..


Na nas se zove "zaljubljeni", gledala sam ga prije 15 god. i glumac se zvao cini mi se Prem.

ovako..dva druga, jedan je bogat a drugi ono obican covijek. ovaj bogati ima sina a ovaj drugi ima cerku, i treba da ide u svijet da zaradi pare, pa cerku dovodi kod njih na neko vrijeme. oni se zaljubljuju, ali drugi im ne daju. ...

molim vas ako ikako znate da mi pomognete... pls!!!


cmok
 
Kolačić
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 12 Jul 2009
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 12, 2009 6:44 pm    Naslov poruke: Indija Na vrh strane Na dno strane

Volim da gledam indijske filmove .Jedan od mojih omiljenih je film Parineeta rađen po romanu istog pisca koji je napisao Devdasa.Iako film nije raskošan kao Devdas po meni je mnogo bolji.Osim ovog preporučila bih i filmove :
Fanaa
Umrao Jaan(1981)
Dil chahta Hai
Life in a metro
Earth,Water i Fire rediteljke Deepa Mehte
Salam Bombay,Monsoon weeding,Kama sutra Mire Nair
Rock on
Mr. and Mrs.Iyer
Dor
Rang de basanti
Hazaron kwaishein aisi
Page 3 ,Fashion i ostale filmove reditelja Madhur Bhandarkara

Ono što se nikako ne sme preskočiti si filmovi Satyajit Raya,jednog od najvećih reditelja XX veka,koji je dobio brojne nagrade na najvećim filmskim festivalima,kao i Oskara za životno delo.Dakle ako ste u mogućnosti da pogledate filmove kao što su Pather Panchali ,Aparajito, Apur sansar, Devi,Charulata(spada među moje najomiljenije filmove) Nayak,Abhijaan,Jalsaghar i ostali filmovi ovog reditelja iskoristite priliku

Sve u svemu za svakog po nešto,kako za one koji vole šarene raspevane bolivudske filmove ,tako i za one koji to baš ne vole već više naginju umetničkom filmu .
 
GOGATRANSICACDXXX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2009
Poruke: 2

singapore.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 04, 2009 6:26 pm    Naslov poruke: GOGATRANSICA Na vrh strane Na dno strane

CINIMI SE DA NEKO TRAZIO FILM SETISE MOJE PESME ?JA IMAM SA PREVODOM


sve je to lepo traziti i traziti a gde se to sve skida i kako da se razmenu filmovi evo bam jedan sajt na mininovu tamo ima indiski filmovi bez prevoda

Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno. Takodje, pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite. I dalje, linkovanje do download-a je zabranjeno. Hvala lepo.
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 18, 2009 8:31 pm    Naslov poruke: Re: Indijski film Sjeti se moje pjesme Na vrh strane Na dno strane

Ja obozavam indijske filmovi,pogotovo mi se svidja njihova muzika,ali nikako ih nema prevedenih i slabo ih prevode.Jel dobart taj seti se pesme moje i znas li jos neke nazive njihove?

Bas sam juce gledala "Dilwale Dulhania Le Jauenge".a ima i titl na srpskom,prelep film,jos sam pod utiskom i ,a i posebno mi se svidja sto ima srecan kraj za razliku od drugih indijskih.Mozete li mi preporuciti jos neke indijske ali da imaju titlove na srpskom?

beba_79 je napisao/la sledeće:
gledala sam ''doba srece doba tuge'' ekstra je film.imam i klipove iz filmova ''dilwale dulhanija le jayenge''i ''kuch kuch hota hai''ali ceo film ne mogu da nadjem.pomagajte
Ja sam juce gledala film Dilwale Dulhania Le Jayenge i super je,ali skinula ga s neta i prevod tdj.Mozes li mi reci originalan naziv za film Doba srece,doba tuge?Hvala

BlueRay je napisao/la sledeće:
Nasao sam film Sjeti se moje pjesme,a pored tog filma ima jos masa indijskih filmova s nasim prevodom,ali izgleda je zabranjeno davati informacije gdje.........


Informaciju mogu dati onima koji je zatraze na MSN mislim da tako necemo krsiti pravila sajta.

postu prihvatam na MSN:duric001hotmail.fr



[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
A gde nalazis indijske filmove sa nasim prevodom ,jer ja se ubih trazeci ali uglavnom na srpskom nema prevoda.A kako je originalan naziv filma Seti se moje pesme,hvala

Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.
 
hani77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 18 Nov 2009
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 26, 2009 9:16 pm    Naslov poruke: Re: indijski filmovi Na vrh strane Na dno strane

beba_79 je napisao/la sledeće:
gledala sam ''doba srece doba tuge'' ekstra je film.imam i klipove iz filmova ''dilwale dulhanija le jayenge''i ''kuch kuch hota hai''ali ceo film ne mogu da nadjem.pomagajte
Ja sam juce gledala film Dilwale Dulhania Le Jayenge i super je,ali skinula ga s neta i prevod tdj.Mozes li mi reci originalan naziv za film Doba srece,doba tuge?Hvala

BlueRay je napisao/la sledeće:
Nasao sam film Sjeti se moje pjesme,a pored tog filma ima jos masa indijskih filmova s nasim prevodom,ali izgleda je zabranjeno davati informacije gdje.........


Informaciju mogu dati onima koji je zatraze na MSN mislim da tako necemo krsiti pravila sajta.

postu prihvatam na MSN:duric001hotmail.fr



[Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
A gde nalazis indijske filmove sa nasim prevodom ,jer ja se ubih trazeci ali uglavnom na srpskom nema prevoda.A kako je originalan naziv filma Seti se moje pesme,hvala

lepa slika,ne shvatam,kako da nadjem ovaj film sto si postavuo i ima li prevod?

schtranga je napisao/la sledeće:
moih najomiljeni indiski filmovi su :

Veer&Zaara


Kabhi Khushi Kabhie Gham - Sometimes Happy Sometimes Sad


Hum Tum - Jas Ti


Dil ka rishta - Samo tvoeto srce ja znae vistinata


Chori Chori Chupke Chupke


Chalte Chalte - Kade sudbinata ke ne odnese


Kuch Kuch Hota Hai - Und ganz plötzlich ist es Liebe


Dil Se - Von ganzem Herzen


Krrish


Bride And Prejudice


Mission Kashmir - Der blutige Weg der Freiheit


Main Hoon Na - Ich bin immer für dich da


Saathiya - Sehnsucht nach Dir


Monsoon Wedding


Indian Love Story - Lebe und denke nicht an morgen


Liebe für die Ewigkeit - Yeh Lamhe judaai Ke
lepi filmovi ali gde da ih nadjem na netu i sa prevodom?


Idealno_losha je napisao/la sledeće:
Znala san pogledat koji prije, al nisu mi se nešto posebno svidili.
Možda jer se nisan ni obazirala na radnju samu.
No evo jučer pogledah "Nikad ne reci zbogom" ..oliti ga Kabhi alvida naa kehna.
I šta reć.. jednstavno je predivan film. Prelijep s puno raskošnih scena, pjesme, glumaca..
Al posebno pjesme mi se sviđaju, neman riči to za opisat.
Odma san jučer išla skidat soundtrack filma.
Embarassed Embarassed
Prelep film,skinula ga s neta,i cd1 sam odgledala a cd2 ne mogu jer nemam prevod,gde da nadjem prevod za njega,hvala unapred.

Edit by nastasenjka: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Indijski filmovi... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon